fb

Bgzbnpparibas.pl

[Odwiedź stronę]
Bgzbnpparibas.pl
bgzbnpparibas.pl
BGZ.PL to uniwersalny bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Klienci indywidualni banku mogą skorzystać z produktów oszczędnościowo - inwestycyjnych, a także szerokiej oferty kredytów m.in. kredytów mieszkaniowych i konsumenckich. Bank jest jednym z przodujących w wydawaniu kart kredytowych w Polsce. Bank dostarcza wiele rozwiązań przedsiębiorstwom – mikro jak również MŚP i korporacjom w zakresie prosperowania finansowego na rynku w kraju i na terenach międzynarodowych. Między innymi swoje oferty kieruje wobec przedsiębiorców z sektora rolno - spożywczego, finansując rolnictwo, gospodarkę żywnościową a także regionalnej infrastruktury. Dla klientów w segmencie bankowości prywatnej, bank udziela usługi chroniąc i optymalizując w obrębie ochrony i pomnażania majątku. Służy temu doradztwo inwestycyjne. Bank BGŻ BNP Paribas S.A. jest bankiem, który za swój cel obrał wysoką pozycję pośród pracodawców w segmencie finansowym w Polsce. Bank z ogromną troską w sferze finansów wychodzi naprzeciw klientów i pracowników, wychodząc z założenia, iż sukces banku zależy od indywidualnego podejścia do tych dwóch grup ludzi bez których trudno o osiągnąć postęp i rozwój. Pracownika banku, któremu praca sprawia przyjemność i zadowolenie, może w sposób odpowiedni zapewnić każdemu klientowi zaufanie wobec banku, jego wiarygodność, ale i stabilność oraz poczucie bezpieczeństwa. Od początku swojej działalności zarówno Bank BGŻ, jak i BNP Paribas Bank Polska rozwijały i zmieniały się, Aby uzyskać najlepsze wyniki z odpowiednimi rozwiązaniami w sferze bankowej uwzględniając indywidualne oczekiwania klientów i udzielić właściwej odpowiedzi oraz pomoc klientom w ich potrzebach, od chwili powstania banków: Banku BGŻ i BNP Paribas Bank Polska pomysły i standard nieustannie podlegały zmianie i rozwojowi. Bank w celu satysfakcji osobistej swoich pracowników, prowadzi wiele zabiegów, które maja za cel wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, m.in. poprzez: Badania satysfakcji oraz zaangażowania pracowników (GOS), przeprowadzanych raz w roku przez Grupę BNP Paribas w każdej spółce rozprzestrzenionych na całym świecie. Ponadto bank przeprowadza wewnętrzną rekrutacje w celu ułatwienia pracownikom indywidualny zawodowy rozwój w obrębie organizacji a także całej Grupy BNP Paribas globalnie. Nowych pracowników obejmuje program adaptacji, którego celem jest umożliwienie pracownikom ich odnalezienia się w organizacji. Służą temu szkolenia stacjonarne i e-learningowe wewnętrzne i zewnętrzne, a także pracownicy uzyskiwanie dofinansowania na naukę języków obcych. Banku BGŻ BNP Paribas tworzą ludzie zaangażowani, ambitni, kreatywni, umiejętnie reagujący, aby osiągać coraz więcej, gwarantując sukces całego zespołu.
Jesteś właścicielem strony bgzbnpparibas.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o BGŻ

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne banki do bgzbnpparibas.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bank
  • kredyt gotówkowy
  • kredyt samochodowy
  • konta osobiste
i inbankpolska.pl
nowość
inbankpolska.pl
Nowy bank w Polsce! Szybkie pożyczki od 1000 do 4000 zł na okres od 1 do 4 miesięcy lub kredyt gotówkowy całkowicie online od 2 do 50 tysięcy złotych na okres od 4 do 72 miesięcy! Aby złożyć wniosek o chwilówkę, przejdź do strony i kliknij u góry w Pożyczka.
n nestbank.pl nestbank.pl
Nest Bank - pierwszy bank mobilny (dawniej Bank Smart i Biz Bank). Załóż konto osobiste lub firmowe
b bankmillennium.pl bankmillennium.pl
Najlepsza oferta dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw. Bankowość elektroniczna, kredyty hipoteczne, konta, karty, inwestycje
v vwbank.pl vwbank.pl
Bankowość online w Volskwagen Bank - sprawdź ofertę kredytów gotówkowych i samochodowych, konta i lokat, poznaj ubezpieczenia komunikacyjne.
c credit-agricole.pl credit-agricole.pl
Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.
o orangefinanse.com orangefinanse.com
Nowoczesna bankowość mobilna Orange Finanse to wygoda korzystania z darmowego konta bankowego w twoim telefonie i innych urządzeniach mobilnych.
a aliorbank.pl aliorbank.pl
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty,
m mbank.pl mbank.pl
www.mBank.pl Pierwszy w Polsce internetowy bank, dostępny przez internet, telefon i punkty naziemne. Internetowy bank to maksimum korzyści i wygoda.
r raiffeisen.pl raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
b bph.pl bph.pl
Strona główna Banku BPH S.A. - Klienci indywidualni - Firmy - Bankowość Osobista i Prywatna - Bankowość Korporacyjna
b bzwbk.pl bzwbk.pl
Nowoczesny bank z bezpieczną bankowością internetową. Korzystaj z naszych usług przez Internet, telefon i w szerokiej sieci oddziałów.
c citibank.pl citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
d deutschebank.pl deutschebank.pl
Deutsche Bank - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie
d dnb.pl dnb.pl
DNB Bank Polska S.A.- specjalistyczny bank korporacyjny
e eurobank.pl eurobank.pl
eurobank: nowoczesna bankowość na co dzień - konta osobiste, bankowość elektroniczna, lokaty, inwestycje, kredyty hipoteczne i gotówkowe, karty. Sprawdź!
g getinbank.pl getinbank.pl
Konta osobiste, lokaty, kredyty, leasing. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej
i ideabank.pl ideabank.pl
Najlepsze konta, kredyty i lokaty dla firm – tylko w Idea Bank. Dbamy o finanse przedsiębiorców – prywatne i firmowe.
i ingbank.pl ingbank.pl
Nowoczesna bankowość internetowa, bogata oferta kont osobistych i oszczędnościowych; kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty. Sprawdź.
i inteligo.pl inteligo.pl
Opis do strony inteligo.pl oczekuje na dodanie.
p pkobp.pl pkobp.pl
Serwis internetowy PKO Banku Polskiego, zawierający wszelkie niezbędne dla klientów informacje. Całość uzupełniają informacje o historii i wynikach finansowych Banku oraz prezentacja jego władz.
t t-mobilebankowe.pl t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego
t toyotabank.pl toyotabank.pl
Szukasz dobrej oferty bankowej? Dołącz do Toyota Bank! Specjalistyczne konta, tanie pożyczki i rozmaite metody oszczędzania. Dołącz do Toyoty!
b Sprawdź za darmo swój BIK bik.pl
Dowiedz się za darmo co wiedzą o Tobie banki. Sprawdź swój scoring, dzięki czemu ocenisz swoje szanse na kredyt. Pamiętaj, lepszy scoring to również lepsze warunki kredytu w wielu bankach. Załóż konto i wygeneruj swój raport za darmo!