fb

Groupon.pl

Groupon.pl
groupon.pl
Groupon.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis zakupów grupowych. Użytkownicy mają możliwość zakupienia kuponów na różne usługi (np. restauracje, spa) i produkty ze zniżkami sięgającymi najczęściej 50%-60%. Groupon odwiedzany jest miesięcznie przez ponad 3 mln ludzi.
Jesteś właścicielem strony groupon.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o groupon

ocena ocena ocena ocena ocena
Borys
Polecam, często kupuje na grouponie bilety do multikina w lepszej cenie. Warto też sprawdzić kategorię czas wolny, znajdziemy tam dużo ciekawych ofert.
Oceniono: 2017-04-03 00:14:24
ocena ocena ocena ocena ocena
Max
Chyba boom na zakupy grupowe minął bezpowrotnie, rzadko korzystam już z groupona, ale nadal można znaleźć tutaj dobre oferty, jeśli trochę się poszuka ;)
Oceniono: 2017-03-28 08:48:20
groupon
Średnia ocena: 4.5 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do groupon.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • zakupy grupowe
f fastdeal.pl fastdeal.pl
Oferta: Dowolne zabiegi, terapie i masaże w centrum zdrowia Nova Clinic w Krakowie! Teraz za kupon o wartości 100 zł zapłacisz jedynie 49 zł. Zdrowie, relaks i profilaktyka z 51% rabatem! - FastDeal.pl
i infobuzer.pl infobuzer.pl
Na portalu Infobuzer znajdziesz najnowsze okazje cenowe, promocje oraz wyprzedaże
m mydeal.pl mydeal.pl
Zobacz ile możesz zyskać każdego dnia! Z MyDeal spędzasz czas tak jak lubisz - najlepsze oferty nawet do 93% taniej! Odkryj zakupy grupowe z MyDeal.pl
k klubznizek.pl klubznizek.pl
Codziennie niesamowite okazje - restauracje, rozrywka, spa, fitness i wiele innych. Pobierz kupon i korzystaj z rabatów od 50 do 80%!
c cuppon.pl cuppon.pl
Skorzystaj z rabatów od 50 do nawet 90 procent na najlepsze produkty i usługi z Twojego miasta! Codziennie nowe restauracje, Spa, fitness kino i wiele więcej w Twoim mieście!
k killerdeal.pl killerdeal.pl
Kilerdeal to miejska idea oparta o model zakupów grupowych dostarczana bezpłatnie w formie katalogu zniżkowego do rąk własnych.
k kupbon.pl kupbon.pl
Opis do strony kupbon.pl oczekuje na dodanie.
k kuponik4you.pl kuponik4you.pl
Opis do strony kuponik4you.pl oczekuje na dodanie.
t timedeal.pl timedeal.pl
TIMEdeal.pl Odkrywaj codziennie nowe OFERTY DNIA z rabatem do 90%!
b b2bdeal.pl b2bdeal.pl
B2bdeal - to pierwsza w Polsce platforma zakupów grupowych dla firm. Teraz Twoja firma może w pełni korzystać z usług, towarów z minimum 20% rabatem. Kupuj dużo za mniej w B2bdeal.