fb

Travelplanet.pl

Travelplanet.pl
travelplanet.pl
TravelPlanet to jedno z najstarszych internetowych biur podróży w Polsce. Od 2001 roku wycieczki poprzez stronę oraz w punktach sprzedaży wykupiło ponad 1 mln klientów. Znajdziemy tutaj ofertę m.in. takich biur podróży jak EXIMtours, Rainbow tours, Neckermann, Itaka, Wezyr, Grecos, Yobboo, Sun & Fun czy Ecco Holiday. Na stronie travelplanet.pl znajdziemy również opinie wczasowiczów na temat hoteli z oferty biura. TravelPlanet oferuje m.in. takie kierunki jak Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Trucja, Egipt, Maroko, Włochy czy wakacje egzotyczne m.in. na Kubie, Dominikanie, Tajlndii, Seszelach, Karaibach. Biuro Travelplanet.pl w ofercie posiada również możliwość wykupienia wycieczek na raty 0% bez pierwszej wpłaty, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie lubią pozbywać się naraz większej gotówki.
Jesteś właścicielem strony travelplanet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o travelplanet

ocena ocena ocena ocena ocena
Wioletta
Super, nie mam nic do zarzucenia, udane wakacje.
Oceniono: 2017-08-18 16:06:25
ocena ocena ocena ocena ocena
Anka
Kupiłam wycieczkę do Grecji z Itaką dla całej rodziny przez travelplanet.pl. Zero problemów, polecam.
Oceniono: 2017-08-14 09:59:53
ocena ocena ocena ocena ocena
Marek
Strona bardzo dobra, polecam kupować wycieczki kilka dni przed wylotem, wtedy możemy trafić najlepsze ceny. Kompletnie nie polecam kupowania żadnych biletów, ani wycieczek kilka miesięcy wcześniej. Jeśli w punkcie TravelPlanet pracownik będzie Cię namawiał, żeby wykupić wcześniej wakacje, bo dostaniecie lepszy widok albo cena może wzrosnąć to go nie słuchajcie ;) Po prostu chce zarobić na Was prowizję.
Oceniono: 2017-04-18 13:47:21
ocena ocena ocena ocena ocena
Podróżnik
Jak najbardziej polecam, kupuję wycieczki przez travel planet już chyba od 10 lat. Swietna strona, mam nadzieje, że w tym roku znów będzie promocją z wakacjami na raty 0% ;) Można wtedy pozwolic sobie na jakieś bardzo egzotyczne miejsca :)
Oceniono: 2017-04-05 12:32:12
ocena ocena ocena ocena ocena
Kamil
Kupiłem przez ich stronę w zeszłym roku wycieczkę na Dominikanę z Neckermannem. Wszystko odbyło się bez problemu.
Oceniono: 2017-03-28 09:52:26
ocena ocena ocena ocena ocena
Magda
Moim zdaniem najlepsze internetowe biuro podróży w Polsce :) Od 7 lat kupuje wycieczki przez travelplanet. Na stronie znajdziemy zawsze ofertę najlepszych tour operatorów. Warto też udać się do punktów sprzedaży, pracownicy są bardzo pomocni!
Oceniono: 2017-03-24 23:28:01
travelplanet
Średnia ocena: 4.83 / Głosów: 6
Dodaj opinie

Podobne biura podróży do travelplanet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • internetowe biuro podróży
m mytravel.pl mytravel.pl
MyTravel.pl to wyszukiwarka ofert turystycznych oraz multiagencja biur podróży oferująca wycieczki krajowe i zagraniczne. Sprawdź bogatą ofertę wycieczek last minute oraz All Inclusive!
e easygo.pl easygo.pl
EasyGo.pl - internetowe biuro podróży działające od 1999 roku - Porównaj wycieczki blisko 60 biur podróży. Wczasy, wakacje, oferty last minute na bieżący rok. Najtańsze oferty z gwarancją niezmienności ceny!
s startholidays.pl startholidays.pl
StartHolidays pozwala taniej niż biuro podróży zorganizować wakacje i wyjazdy. Z nami kupisz lot w taniej linii, hotel i transfer. Możesz też wynająć samochód czy dokupić ubezpieczenie podróżne. Wszystko czego potrzebujesz do idealnych wakacji.
d dreamtours.pl dreamtours.pl
Na DreamTours.pl znajdziemy oferty last minute niemieckich touroperatorów m.in. do takich krajów jak Dominikana, Kuba, Wenezuela, Tajlandia, Tajlandia czy Kenia. Wyloty z Niemiec.
f fly.pl fly.pl
Fly.pl to internetowe biuro podróży z bogatą ofertą wycieczek od wielu wiodących touroperatorów. Kupując online na stroie FLY.pl otrzymujesz punkty PAYBACK za każdą wycieczkę.
f fostertravel.pl fostertravel.pl
Fostertravel.pl - oferty last minute oraz wycieczki all inclusive do takich krajów jak Grecja (m.in. Rodos, Kreta), Tunezja, Egipt, Turcja, Hiszpania, Chorwacja czy Tajlandia. Ponadto first minute od popularnych biur podróży, a także wycieczki objazdowe.
s superwakacje.pl superwakacje.pl
Superwakakacje.pl to wycieczki to m.in. takich krajów i wysp jak Tunezja, Turcja, Egipt, Kreta, Rodos, Majorka, Teneryfa, Brazylia, Bułgaria, Dominikana, Kuba.
t traveloppa.com traveloppa.com
Traveloppa.com to internetowe biuro podróży, oferujące atrakcyjne oferty wczasów, egzotycznych wycieczek oraz wakacji last minute.
u urlopy.pl urlopy.pl
Urlopy.pl to agent turystyczny w ofercie którego znajdziemy wycieczki od ponad 60 touroperatorów
w wakacje.pl wakacje.pl
Wakacje.pl to największa baza ofert last minute. Znajdziesz tutaj oferty wycieczek do ponad 150 krajów od kilkudziesięciu touroperatorów. Wakacje.pl to gwarancja najniższej ceny. Zarezerwuj już teraz swoje wakacje online.
w wakacjenonstop.pl wakacjenonstop.pl
Wakacjenonstop.pl - to internetowe biuro podróży proponujące tanie wakacje za granicą, w ofercie znajdziemy wiele wycieczek do ciepłych krajów.
t traveligo.pl traveligo.pl
Biuro podróży Traveligo.pl to najlepsze oferty first minute oraz last minute to tanich krajów, wycieczki objazdowe, wyjazdy na narty, a także oferta wycieczek do krajów egzotycznych.