fb

Vinted.pl

Vinted.pl
vinted.pl
Wymieniaj, kupuj, sprzedawaj lub oddawaj niepotrzebne ubrania za darmo. Bądź rozważnym konsumentem i oszczędzaj pieniądze! Strona internetowa znajduje się na 2488452 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stroną z bardzo małym ruchem. Dla witryny vinted znaleźliśmy aktualnie 3 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony vinted.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o vinted

ocena ocena ocena ocena ocena
Kamila
Wszystko byłoby Ok , gdyby nie fatalna administracja , blokuje konta za nie stosowanie sie do regulaminu , a sama go nie przestrzega. Sprzedaz komercyjna kwitnie mimo , ze jest to zabronione . Administracja promuje butiki , ktore sa cały czas promowane, a prywatne osoby nie sa w stanie sie przebić spadając gdzies na dno katalogu. Administracja nie jest pomocna w przypadku oszustw na tym portalu, ma to głęboko gdzies. Banuje za pierdoly typu przez pomyłkę zdublowany przedmiot, niewygodny wpis na forum, zgłoszenie sprzedaży komercyjnej ( czyżby administracja miała w tym swój udział ? ), itd... zmiana administracji i byłby to naprawdę fajny portal...
Oceniono: 2018-01-20 18:55:05
ocena ocena ocena ocena ocena
AAA
Portal,na którym rządzi gimnazjum.Ma być "modne" i tyle.Ważna jest metka-choćby coś wygladało,jak ścierka do podłogi.Najlepiej chcą kupić za 1 zł.,a swoje sprzedać za dużą sumę. Portal ma okropne zasady i techniczną obsługę transakcji: nie ma przycisku "kup",nie ma konkretnego zatwierdzenia transakcji,a panny ugadują się między sobą.Same mogą też usuwać swoje profile i dziewczyna,która raz oszuka zostawia stare konto i otwiera nowe (tym sposobem można mieć nawet 15 przykładowych kont).One są bezkarne.Nikt nad tym nie panuje.Wszystko dzieje się,jak chce. A na forum tematy:"czy przez całowanie można zajść w ciążę?" Nie polecam absolutnie!!!
Oceniono: 2017-06-09 22:18:39
ocena ocena ocena ocena ocena
Magda
Pomimo, ze znalazlam super rzecz na tym portalu jednak odżałuje i nie kupie nic za ich postednictwem, niektore uzytkowniczki tego portalu po prostu robia dziwne rzeczy, podwyzszaja ceny gdy widza wieksze zainteresowanie ow rzecza badz co gorsza, w ogole nie odpowiadaja na pytania co do np rozmiaru rzeczy, jednak mam wieksze zaufanie do olx albo sprzdajemy, a najwiekszy komfort zapewnia allegro! Czasami po prostu trzeba dac sobie spokoj z podejrzanymi sprzedajacymi niz sie z nimi uzerac pozniej!
Oceniono: 2017-04-19 17:27:38
vinted
Średnia ocena: 1 / Głosów: 3
Dodaj opinie

Podobne sklepy do vinted.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • sprzedaż ubrań
m moda.pl moda.pl
Opis do strony moda.pl oczekuje na dodanie.
s szafa.pl szafa.pl
Szafa.pl - Pokaż swoją szafę, wymieniaj się i sprzedawaj ciuchy, dyskutuj o modzie
u urstyle.pl urstyle.pl
Serwis dla kobiet, dzięki któremu wybierając spośród tysięcy markowych ubrań, stworzysz za darmo własną stylizację.