4home.pl

4home to firma istniejąca na rynku od 2004 roku. Oferuje swoim klientom wszystko, co jest potrzebne w urządzaniu stylowego mieszkania i funkcjonowaniu w nim. W ofercie znajdują się tkaniny, meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe oraz sprzęt do ogrodu czy drobny sprzęt AGD. Znajdziemy tam również akcesoria do pielęgnacji urody i zdrowia, jak ciśnieniomierze, szczoteczki elektryczne czy wagi łazienkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu w obsłudze klienta i śledzeniu najnowszych trendów, sklep zapewnia produkty nowoczesne, tak, by każdy mógł odnaleźć swój styl. Fachowe doradztwo oraz styliści współpracujący z portalem pomogą w wyborze najtrafniejszych przedmiotów do domu. Cechą podstawową tak świetnie prosperującej firmy jest również fakt, że 99% oferowanych przedmiotów znajduje się w magazynie, co znacząco skraca czas oczekiwania na przesyłkę.

Podobne strony do 4home.pl

Produkty od podobnych stron

mango.pl
Kliknij i przejdź
mango.pl
Mango.pl to jeden z największych sklepów specjalizujących się w sprzedaży telemarketingowej.
techsat24.pl
Kliknij i przejdź
techsat24.pl
Sklep internetowy Techsat24.pl oferuje tanie tablety, laptopy, konsole Sony PS4, Xbox, One aparaty i kamery oraz sprzęt dla graczy. Serdecznie zapraszamy do sklepu na udane zakupy!
tvokazje.pl
Kliknij i przejdź
tvokazje.pl
TV Okazje to sieć telezakupowa, która powstała w 2014 roku wychodząc naprzeciw osobom, które nie mają dostępu do internetu. W ofercie znajdziemy nowinki technologiczne z dziedziny domu, sportu, zdrowia czy do kuchni.
tv-zakupy.pl
Kliknij i przejdź
tv-zakupy.pl
Sklep internetowy oferujący produkty znane z telewizji. TV Zakupy, to platforma oferująca produkty oznaczone symbolem as seen on tv lub tv products, co jest gwarancją wysokiej jakości produktów .
tanieagd.pl
Kliknij i przejdź
tanieagd.pl
TanieAGD. jest to sklep internetowy funkcjonujący na polskim rynku od 2004 roku, który specjalizuje w sprzedaży artykułów tzw. "małego AGD" czyli wyposażenia jadalni i kuchni.