Aliorbank.pl

[Odwiedź stronę]
Aliorbank.pl
aliorbank.pl
AliorBank.pl to bank uniwersalny, który powstał w 2008 roku z inicjatywy włoskiej grupy Carlo Tassara. Swoje usługi Bank kieruje do 3 mln klientów indywidualnych oraz 130 tys. klientów biznesowych. W ofercie banku znajdziemy m.in. konta osobiste, konta firmowe, lokaty oraz kredyty. Stan wartości kredytowej na koniec 2015 roku, udzielonej przez Alior Bank swoim klientom wynosił 30,9 mld zł, o wartości zgromadzonych depozytów 33,7 mld zł. W tym czasie działał w powyżej 850 placówkach. Usługi i produkty Alior Banku udzielane są w 600 placówkach T-Mobile, a także 71 punktach Tesco zatrudniając około 6000 swoich przedstawicieli. Bank od roku 2014 swoje usługi udziela także klientom rynku niemieckiego. Osoby zameldowane na terenie Niemiec, klienci posługując się Weltsparen mogą uaktywnić lokatę terminową w Alior Bank. W 2012 roku, swoją działalność zainicjował Alior Sync - oddział bankowości mobilnej i internetowej. Dwa lata później (2014), marka Alior Sync została zastąpiona przez markę T-Mobile z usługami bankowymi dostarczanymi przez Alior Bank. Owocem dobrej współpracy sieci komórkowej T-Mobile i Alior Banku stały się usługi bankowe T-Mobile z których skorzystało po rocznym bilansie ponad 500 tys. klientów. W 2015 roku nastąpiło prawne i operacyjne połączenie Alior Banku i Meritum Banku, po połączeniu bank funkcjonuje nazwą Alior Bank SA. Rok później (2016) oddział Alior Banku został zarejestrowany przy Narodowym Banku Rumunii jako zagraniczna instytucja kredytowa. W 2016 roku Narodowy Bank Rumunii zarejestrował oddział Alior Banku jako zagraniczną instytucję kredytową. W tym samym roku do Alior Banku SA włączona została część Banku BPH SA z planowaną w następnym roku fuzją operacyjną.
Jesteś właścicielem strony aliorbank.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o Alior

ocena ocena ocena ocena ocena
Pobranie potwierdzenia
Dno! Jeśli chcecie pobrać potwierdzenie przelewu wykonane kartą debetową w alior banku to niestety, ale nie ma takiej możliwości! Jedyna opcja to skorzystanie z filtra, wyszukanie jednej transakcji i zapisanie historii do pdf (przy okazji z zapisanym saldem początkowym i końcowym).
Oceniono: 2017-07-11 13:08:15
Alior
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne banki do aliorbank.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bank
  • konta osobiste
  • lokaty bankowe
  • konta firmowe
  • kredyt gotówkowy
  • kredyt konsolidacyjny
  • kredyt hipoteczny
n nestbank.pl nestbank.pl
Nest Bank - pierwszy bank mobilny (dawniej Bank Smart i Biz Bank). Załóż konto osobiste lub firmowe
g getinbank.pl getinbank.pl
Konta osobiste, lokaty, kredyty, leasing. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej
s santander.pl santander.pl
Santander Bank Polska S.A. oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
b bankmillennium.pl
nowość
bankmillennium.pl
Najlepsza oferta dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw. Bankowość elektroniczna, kredyty hipoteczne, konta, karty, inwestycje
b bgzbnpparibas.pl
nowość
bgzbnpparibas.pl
Serwis Banku BGŻ - oferta dla klientów indywidualnych, firm, sektora rolno-spożywczego i jednostek samorządowych: kredyty, pożyczki, konta, lokaty, karty płatnicze, fundusze UE.
b bosspozyczka.pl
nowość
bosspozyczka.pl
Bosspożyczka to firma finansowa oferująca pożyczki krótkoterminowe przez internet. Klient ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel od 1000 zł do nawet 20000 zł na okres od 2 do 36 miesięcy.
o orangefinanse.com orangefinanse.com
Nowoczesna bankowość mobilna Orange Finanse to wygoda korzystania z darmowego konta bankowego w twoim telefonie i innych urządzeniach mobilnych.
d dowolnycel.pl
nowość
dowolnycel.pl
DowolnyCel PL - Kredyt Gotowkowy - to tani kredyt na dowolny cel, nawet do 120 000 zł, szybka decyzja i porównanie najlepszej oferty w wielu bankach, przykład: dla kwoty 3000 zł rata tylko 42 zł.
m mbank.pl mbank.pl
www.mBank.pl Pierwszy w Polsce internetowy bank, dostępny przez internet, telefon i punkty naziemne. Internetowy bank to maksimum korzyści i wygoda.
r raiffeisen.pl raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
b bph.pl bph.pl
Strona główna Banku BPH S.A. - Klienci indywidualni - Firmy - Bankowość Osobista i Prywatna - Bankowość Korporacyjna
b bzwbk.pl bzwbk.pl
Nowoczesny bank z bezpieczną bankowością internetową. Korzystaj z naszych usług przez Internet, telefon i w szerokiej sieci oddziałów.
c citibank.pl citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
c credit-agricole.pl credit-agricole.pl
Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.
d deutschebank.pl deutschebank.pl
Deutsche Bank - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie
d dnb.pl dnb.pl
DNB Bank Polska S.A.- specjalistyczny bank korporacyjny
e eurobank.pl eurobank.pl
eurobank: nowoczesna bankowość na co dzień - konta osobiste, bankowość elektroniczna, lokaty, inwestycje, kredyty hipoteczne i gotówkowe, karty. Sprawdź!
i ideabank.pl ideabank.pl
Najlepsze konta, kredyty i lokaty dla firm – tylko w Idea Bank. Dbamy o finanse przedsiębiorców – prywatne i firmowe.
i ingbank.pl ingbank.pl
Nowoczesna bankowość internetowa, bogata oferta kont osobistych i oszczędnościowych; kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty. Sprawdź.
i inteligo.pl inteligo.pl
Inteligo.pl to konto internetowe banku dostarczane przez PKO BP. Priorytetem Konta Inteligo jest zadbanie o bezpieczne dokonywanie przez klienta transakcji w systemie bankowym
p pkobp.pl pkobp.pl
Serwis internetowy PKO Banku Polskiego, zawierający wszelkie niezbędne dla klientów informacje. Całość uzupełniają informacje o historii i wynikach finansowych Banku oraz prezentacja jego władz.
t t-mobilebankowe.pl t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego
t toyotabank.pl toyotabank.pl
Szukasz dobrej oferty bankowej? Dołącz do Toyota Bank! Specjalistyczne konta, tanie pożyczki i rozmaite metody oszczędzania. Dołącz do Toyoty!
v vwbank.pl vwbank.pl
Bankowość online w Volskwagen Bank - sprawdź ofertę kredytów gotówkowych i samochodowych, konta i lokat, poznaj ubezpieczenia komunikacyjne.
f FinAi - Pierwszy sklep z kredytami bankowymi online finai.pl
Wybierz interesującą Cię kwotę kredytu i czas spłaty, a FinAi obliczy Twoją zdolność i przedstawi Ci realną ofertę kredytu od wielu banków. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie!