Amronet.pl

Amronet.pl
amronet.pl
Amronet.pl to internetowy kantor z nowoczesną elektroniczną Giełdą wymiany walut. Portal oferuje swoje usługi klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, a także przedstawicielom firm, kredytobiorcom, spłacającym raty w obcej walucie, osobom pracującym poza granicami kraju oraz entuzjastom podróży. Na stronie znajdziemy aktualny przelicznik walut, dzięki czemu na bieżąco, przez całą dobę mamy dostęp do kursów wymiany z atrakcyjnymi cenami. Amronet.pl zawiera ponadto niezbędne informacje dotyczące wymiany walut online oraz wiedzę i odpowiednie porady.
Jesteś właścicielem strony amronet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o amronet

ocena ocena ocena ocena ocena
Wred
Koszt wymiany waluty jest dużo niższy niż w tradycyjnych kantorach i wreszcie skończyły się te "wycieczki" do placówek. Przewalutowanie online to niesamowita wygoda. Amronet świetnie sobie radzi w tej branży, polecam i dziękuję za bardzo korzystne transakcje.
Oceniono: 2018-08-07 19:40:46
ocena ocena ocena ocena ocena
Damian
Pierwszy raz wymieniałem u nich pieniądze w czerwcu, przed urlopem, bo mieli najkorzzstniejsza dla mnie ofertę. Transakcja przebiegła pomyślnie i szybko. Na pewno jeszcze do nich wrócę.
Oceniono: 2018-07-10 20:48:37
ocena ocena ocena ocena ocena
Diagg
Polecam Amronet bez względu na cel przewalutowania, zawsze sprawnie, zawsze korzystnie. Inaczej nie zdarzyło się ani razu:) Mają też sprawną wersję mobilną kantoru, przydatna, użyteczna, nic się nie tnie choć mój smartfon pierwszej nowości już nie jest.
Oceniono: 2018-06-08 23:58:13
ocena ocena ocena ocena ocena
magdapik
Można samodzielnie ustalić kurs ale też skorzystać z szybkiej klasycznej wymiany kantorowej i co ważne o każdej porze w czasie rzeczywistym bez ryzyka, że kurs choć odrobinę zmieni się na naszą niekorzyść. Kantor solidny, ja współpracuję z Amronetem przeszło 3 lata , choć w sieci jest dużo innych kantorów. Zaufanie i znakomita oferta.
Oceniono: 2018-05-23 00:09:28
ocena ocena ocena ocena ocena
Tadek
Jestem pod wrażeniem jak szybko i korzystnie udało mi się dzięki Amronet przewalutować środki do ważnego przelewu za granicę. Transfer wykonałem prosto z kantoru, co okazało się świetną opcją, został już na drugi dzień zaksięgowany.
Oceniono: 2018-02-21 00:18:51
ocena ocena ocena ocena ocena
Karol
Polecam serdecznie, jest to jeden z najlepszych kantorów obecnych na rynku obecnie. Na duży plus zasługuje wygoda dokonywania transakcji na stronie internetowej :)
Oceniono: 2018-01-31 06:19:29
ocena ocena ocena ocena ocena
Ania
Bardzo atrakcyjna oferta przewalutowań online. Na początek otrzymałam od Amronet spory rabat, który pozwolił mi na 2 przewalutowania niemal bez prowizji.
Oceniono: 2018-01-24 13:00:18
ocena ocena ocena ocena ocena
Paweł
Osobiście uważam, że jest to najlepszy kantor internetowy w Polsce. Jego największymi zaletami są bardzo atrakcyjne kursy oraz ogromną szybkość transakcji.
Oceniono: 2017-10-31 09:18:04
ocena ocena ocena ocena ocena
Tadeusz
Uważam, że ten kantor jest idealny dla każdego klienta. Jest to rzetelna marka, która dba o swoich klientów. Polecam serdecznie skorzystać z jego usług :)
Oceniono: 2017-09-26 18:56:14
ocena ocena ocena ocena ocena
emgees
Kantor doskonale przygotowany do obsługi klienta biznesowego. Amronet wystawia faktury, przelewy są szybkie a wymiana zachodzi sprawnie i po atrakcyjnym kursie.
Oceniono: 2017-05-24 20:45:13
amronet
Średnia ocena: 5 / Głosów: 10
Dodaj opinie

Podobne strony do amronet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • kantor internetowy
w walutomat.pl walutomat.pl
Walutomat to Internetowy kantor wymiany walut - dolarów, funtów szterlingów, franków szwajcarskich, euro
c cashbroker.com cashbroker.com
Wymieniaj waluty bez wychodzenia z domu w 3 prostych krokach ★ Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysokie oszczędności ★ Nie trać czasu i wejdź tutaj
c cinkciarz.pl cinkciarz.pl
Cinkciarz.pl - Internetowy kantor wymiany walut. Transakcje po żądanym kursie.
d domwaluty.pl domwaluty.pl
Wymieniaj walutę po najniższym kursie na rynku!
i internetowykantor.pl internetowykantor.pl
Opis do strony internetowykantor.pl oczekuje na dodanie.
k kantor.pl kantor.pl
Platforma wymiany walut online. Komentarze walutowe. Baza kantorów stacjonarnych z całej Polski.
l liderwalut.pl liderwalut.pl
Liderwalut.pl to kantor internetowy, który daje możliwość bezgotówkowej wymiany walut po atrakcyjnych kursach. Bezpieczeństwo i szybkość transakcji to nasze atuty. Zapraszamy!
r rkantor.com rkantor.com
Kantor internetowy od Raiffeisen Polbank. Najlepsze kursy euro, franka, funta, dolara i szybka wymiana online. Sprawdź promocję!
t trejdoo.com trejdoo.com
Trejdoo to platforma transakcyjna łącząca funkcje elektronicznej giełdy wymiany walut, jak i obsługi kontraktów na rachunku powierniczym, co ułatwia zawieranie oraz rozliczanie tych kontraktów w wielu walutach.
c currencyfair.com currencyfair.com
Peer to Peer Currency Exchange: Easy, safe, fully regulated, view our live rates online, low transfer fees, possible to get better than interbank rate from our unique market, try it now and stop getting fleeced by the banks.