Podobne Strony

Bgzbnpparibas.pl

BGZ.PL to uniwersalny bank notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Klienci indywidualni banku mogą skorzystać z produktów oszczędnościowo - inwestycyjnych, a także szerokiej oferty kredytów m.in. kredytów mieszkaniowych i konsumenckich. Bank jest jednym z przodujących w wydawaniu kart kredytowych w Polsce. Bank dostarcza wiele rozwiązań przedsiębiorstwom – mikro jak również MŚP i korporacjom w zakresie prosperowania finansowego na rynku w kraju i na terenach międzynarodowych. Między innymi swoje oferty kieruje wobec przedsiębiorców z sektora rolno - spożywczego, finansując rolnictwo, gospodarkę żywnościową a także regionalnej infrastruktury. Dla klientów w segmencie bankowości prywatnej, bank udziela usługi chroniąc i optymalizując w obrębie ochrony i pomnażania majątku. Służy temu doradztwo inwestycyjne. Bank BGŻ BNP Paribas S.A. jest bankiem, który za swój cel obrał wysoką pozycję pośród pracodawców w segmencie finansowym w Polsce. Bank z ogromną troską w sferze finansów wychodzi naprzeciw klientów i pracowników, wychodząc z założenia, iż sukces banku zależy od indywidualnego podejścia do tych dwóch grup ludzi bez których trudno o osiągnąć postęp i rozwój. Pracownika banku, któremu praca sprawia przyjemność i zadowolenie, może w sposób odpowiedni zapewnić każdemu klientowi zaufanie wobec banku, jego wiarygodność, ale i stabilność oraz poczucie bezpieczeństwa. Od początku swojej działalności zarówno Bank BGŻ, jak i BNP Paribas Bank Polska rozwijały i zmieniały się, Aby uzyskać najlepsze wyniki z odpowiednimi rozwiązaniami w sferze bankowej uwzględniając indywidualne oczekiwania klientów i udzielić właściwej odpowiedzi oraz pomoc klientom w ich potrzebach, od chwili powstania banków: Banku BGŻ i BNP Paribas Bank Polska pomysły i standard nieustannie podlegały zmianie i rozwojowi. Bank w celu satysfakcji osobistej swoich pracowników, prowadzi wiele zabiegów, które maja za cel wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, m.in. poprzez: Badania satysfakcji oraz zaangażowania pracowników (GOS), przeprowadzanych raz w roku przez Grupę BNP Paribas w każdej spółce rozprzestrzenionych na całym świecie. Ponadto bank przeprowadza wewnętrzną rekrutacje w celu ułatwienia pracownikom indywidualny zawodowy rozwój w obrębie organizacji a także całej Grupy BNP Paribas globalnie. Nowych pracowników obejmuje program adaptacji, którego celem jest umożliwienie pracownikom ich odnalezienia się w organizacji. Służą temu szkolenia stacjonarne i e-learningowe wewnętrzne i zewnętrzne, a także pracownicy uzyskiwanie dofinansowania na naukę języków obcych. Banku BGŻ BNP Paribas tworzą ludzie zaangażowani, ambitni, kreatywni, umiejętnie reagujący, aby osiągać coraz więcej, gwarantując sukces całego zespołu.

Podobne strony do bgzbnpparibas.pl

Produkty od podobnych stron

nestbank.pl
Kliknij i przejdź
nestbank.pl
Nest Bank - pierwszy bank mobilny (dawniej Bank Smart i Biz Bank). Załóż konto osobiste lub firmowe
getinbank.pl
Kliknij i przejdź
getinbank.pl
Konta osobiste, lokaty, kredyty, leasing. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej
santander.pl
Kliknij i przejdź
santander.pl
Santander Bank Polska S.A. oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
bankmillennium.pl
Kliknij i przejdź
bankmillennium.pl
Najlepsza oferta dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw. Bankowość elektroniczna, kredyty hipoteczne, konta, karty, inwestycje
bosspozyczka.pl
Kliknij i przejdź
bosspozyczka.pl
Bosspożyczka to firma finansowa oferująca pożyczki krótkoterminowe przez internet. Klient ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel od 1000 zł do nawet 20000 zł na okres od 2 do 36 miesięcy.
orangefinanse.com
Kliknij i przejdź
orangefinanse.com
Nowoczesna bankowość mobilna Orange Finanse to wygoda korzystania z darmowego konta bankowego w twoim telefonie i innych urządzeniach mobilnych.
mbank.pl
Kliknij i przejdź
mbank.pl
www.mBank.pl Pierwszy w Polsce internetowy bank, dostępny przez internet, telefon i punkty naziemne. Internetowy bank to maksimum korzyści i wygoda.
aliorbank.pl
Kliknij i przejdź
aliorbank.pl
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty,
raiffeisen.pl
Kliknij i przejdź
raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
dowolnycel.pl
Kliknij i przejdź
dowolnycel.pl
DowolnyCel PL - Kredyt Gotowkowy - to tani kredyt na dowolny cel, nawet do 120 000 zł, szybka decyzja i porównanie najlepszej oferty w wielu bankach, przykład: dla kwoty 3000 zł rata tylko 42 zł.
pkobp.pl
Kliknij i przejdź
pkobp.pl
Serwis internetowy PKO Banku Polskiego, zawierający wszelkie niezbędne dla klientów informacje. Całość uzupełniają informacje o historii i wynikach finansowych Banku oraz prezentacja jego władz.
ingbank.pl
Kliknij i przejdź
ingbank.pl
Nowoczesna bankowość internetowa, bogata oferta kont osobistych i oszczędnościowych; kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty. Sprawdź.
credit-agricole.pl
Kliknij i przejdź
credit-agricole.pl
Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.
bph.pl
Kliknij i przejdź
bph.pl
Strona główna Banku BPH S.A. - Klienci indywidualni - Firmy - Bankowość Osobista i Prywatna - Bankowość Korporacyjna
deutschebank.pl
Kliknij i przejdź
deutschebank.pl
Deutsche Bank - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie
citibank.pl
Kliknij i przejdź
citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
dnb.pl
Kliknij i przejdź
dnb.pl
DNB Bank Polska S.A.- specjalistyczny bank korporacyjny
toyotabank.pl
Kliknij i przejdź
toyotabank.pl
Szukasz dobrej oferty bankowej? Dołącz do Toyota Bank! Specjalistyczne konta, tanie pożyczki i rozmaite metody oszczędzania. Dołącz do Toyoty!
ideabank.pl
Kliknij i przejdź
ideabank.pl
Najlepsze konta, kredyty i lokaty dla firm – tylko w Idea Bank. Dbamy o finanse przedsiębiorców – prywatne i firmowe.
t-mobilebankowe.pl
Kliknij i przejdź
t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego
vwbank.pl
Kliknij i przejdź
vwbank.pl
Bankowość online w Volskwagen Bank - sprawdź ofertę kredytów gotówkowych i samochodowych, konta i lokat, poznaj ubezpieczenia komunikacyjne.
eurobank.pl
Kliknij i przejdź
eurobank.pl
eurobank: nowoczesna bankowość na co dzień - konta osobiste, bankowość elektroniczna, lokaty, inwestycje, kredyty hipoteczne i gotówkowe, karty. Sprawdź!
bzwbk.pl
Kliknij i przejdź
bzwbk.pl
Nowoczesny bank z bezpieczną bankowością internetową. Korzystaj z naszych usług przez Internet, telefon i w szerokiej sieci oddziałów.
inteligo.pl
Kliknij i przejdź
inteligo.pl
Inteligo.pl to konto internetowe banku dostarczane przez PKO BP. Priorytetem Konta Inteligo jest zadbanie o bezpieczne dokonywanie przez klienta transakcji w systemie bankowym