Bilety24.pl

Bilety24.pl
bilety24.pl
System sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy, itp. Sprzedaż w kasie, na stronie oraz system rezerwacji. Tylko u nas w ciągłej sprzedaży bilety na najciekawsze wydarzenia kultularne. Strona internetowa znajduje się na 1089184 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stroną z małym ruchem. Dla witryny bilety24 znaleźliśmy aktualnie 5 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony bilety24.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o bilety24

ocena ocena ocena ocena ocena
Jolanta
Jolanta Błażejczyk Jolanta Błażejczyk OSTRZEGAM WSZYSTKICH, NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETÓW!!!!! JEST KLAUZULA W REGULAMINIE! 1. Zgodnie z postanowieniami art. 38 pkt. 12 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi.
Oceniono: 2019-06-07 09:19:13
ocena ocena ocena ocena ocena
Krzysztof Nowicki
Katastrofa !!! firma nastawiona tylko na to żeby trzymać pieniądze. Kupiłem bilet na koncert 5 miesięcy temu. Podobno koncert został odwołany dużo wcześniej ponieważ zdołano zorganizować już inny koncert na jego miejsce. Ja niestety dowiedziałem się o odwołaniu koncertu w jego dniu. Ok poinformowanie o odwołaniu należy do organizatora. Ale zwrot pieniędzy należy do firmy w której kupiłem bilety. Firma ta nie dość, że nie zwróciła pieniędzy w momencie, w który została poinformowana o odwołaniu koncertu, to jeszcze wymaga ode mnie tego żeby to ja napisał maila, że wydarzenie się nie odbyło i wtedy może zwrócą mi pieniądze. Czyli wynika z tego, ze jeżeli nie poszedłbym na koncert i nie wiedział że jest odwołany to pieniążki by sobie przywłaszczyli. Nadmieniając w innym serwisie kupowałem bilety i też koncert był odwołany to dostałem informacje o odwołaniu i od razu zwrócili pieniądze bez żadnych maili. Dla mnie katastrofa ... Zero klasy.. w informacji telefonicznej Pani poinformowała mnie, że jak nie napiszę maila to nie dostanę pieniędzy. Tak jakby mieli jeszcze jakieś prawo do tych pieniędzy ponieważ umowa została zerwa w momencie kiedy koncert został odwołany. Czyli przetrzymują i obracają przez 5 miesięcy moimi pieniędzmi.
Oceniono: 2018-10-26 12:04:53
bilety24
Średnia ocena: 1 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do bilety24.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bilety na wydarzenia
v viagogo.pl viagogo.pl
Bilety na koncerty, sport i do teatru. Viagogo to platforma handlu biletami online. Kupuj i sprzedawaj bilety w 100% skuteczny i gwarantowany sposób.
b biletin.pl biletin.pl
Bilety na koncerty, wydarzenia sportowe i kulturalne - Nasze bilety - Twoje emocje
e ebilet.pl ebilet.pl
Interesują Cię najlepsze przedstawienia teatralne, największe wydarzenia sportowe i koncerty, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu.
e eventim.pl eventim.pl
Tickets to concerts, festivals and other cultural & sport events in Poland and many other European countries.
t ticketpro.pl ticketpro.pl
Opis do strony ticketpro.pl oczekuje na dodanie.