Biznesfinder.pl

Biznesfinder.pl
biznesfinder.pl
Biznes Finder to profesjonalna wyszukiwarka informacji biznesowych o firmach, ich działalności i finansach. Zobacz narzędzie niezbędne przy wyborze partnera biznesowego Strona internetowa znajduje się na 116229 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny biznesfinder znaleźliśmy aktualnie 9 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony biznesfinder.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o biznesfinder

ocena ocena ocena ocena ocena
Powinnam ustosunkować się do mojej uprzedniej opinii o moderatorze. Wracam honor MODERATOROWI. Nie każda osoba potrafi przełknąć gorzką prawdę, nie mówiąc już o naprawieniu błędu. WIELKI SZACUNEK składam moderatorowi. Chylę czoła w stronę moderatora. Jednocześnie przepraszam za brak wiary w kompetencje moderatora. Jestem zaskoczona, że moje ostre słowa krytyki ukazały "światło dzienne". Jestem pod wielkim wrażeniem, a jednocześnie jest to dla mnie nauczą na przyszłość. Teraz wiem, że moderator oceniający moje opinie to profesjonalista o obiektywnym spojrzeniu,osoba dojrzała do wydawania opinii i ocen. Człowiek rzeczowy, kompetentny, sumienny, wrażliwy, empatyczny. Jest niezawodny w działaniu i podejmowaniu ważnych decyzji. Szlachetny, pracowity, wytrwały i konsekwentny. Nie obawia przyznać się do błędu a to umieją tylko nieliczni. Jeszcze raz zwracam honor. Taką postawę cenię najwyżej. Stawiam ocenę - 6!!!!!!!!
Oceniono: 2019-07-08 07:27:35
ocena ocena ocena ocena ocena
Elżbieta Kowalska
Uważam, że Biznes Firma nie ma żadnej kontroli nad oceną punktowaną przez czytających je pacjentów. Wniosek taki wyciągnęłam po napisaniu opinii o chirurgu Jacku Miszkowskim. To wyłącznie Ja zgłaszałem nadużycie w tejże opinii i to z mojego telefonu. Byłam zszokowany, że akceptowane było nadużycie własnej opinii. Woła to o pomstę do nieba. W dobie komputeryzacji nie ma jakiejkolwiek kontroli. SZOKUJĄCE. Czyniłam tak głównie dlatego że nie mogłam nawiązać kontaktu z chirurgiem. Na szczęście cała sprawa wyjaśniła się, ale SPOTKAŁO MNIE OLBRZYMIE ROZCZAROWANIE. Dwukrotnie pisałam nowe opinie o zasługach i profesjonaliźmie tego lekarza, lecz dwukrotnie moderator odrzucił te opinie. Jestem taką postawą moderatora ZBULWERSOWANA. Nie mając zielonego pojęcia, że to autorka tej opinii zgłasza nadużycie oraz nabija UJEMNE punkty "nie podoba mi się" - moderator przekreśla osiągnięcia znakomitego profesjonalisty. Hańba takim moderatorom. A może... można to naprawić PUBLIKUJĄC MOJĄ wysłaną opinię. Wszak przez usunięcie mojej opinii oberwał niewinny chirurg!!!! Jeśli moja opinia o chirurgu nie pojawi się ponownie na stronie Biznesfinder to pracę moderatora oceniam na - 1.Uważam,że nie ma tu żadnych kontroli. Króluje "Wolna Amerykanka".
Oceniono: 2019-06-30 11:08:05
biznesfinder
Średnia ocena: 3 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do biznesfinder.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • baza firm
p podobnefirmy.pl podobnefirmy.pl
Baza teleadresowa firm, której unikalną cechą jest prezentacja alternatywnych firm ustalana na podstawie analizy ich wspólnych usług.
f firmy.net firmy.net
Firmy.net to branżowy katalog firm, który kompleksowo promuje firmy w Internecie. Bądź widoczny w Internecie w prosty sposób i bez zbędnych formalności!
p panoramafirm.pl panoramafirm.pl
Panorama Firm - wyszukiwarka firm, branżowy katalog ponad 1900000 firm. Największa baza firm zawiera firmy, adresy i telefony. Internetowe mapy Polski, możliwość planowania trasy dojazdu.
a alejafirm.pl alejafirm.pl
Opis do strony alejafirm.pl oczekuje na dodanie.
b bizeo.pl bizeo.pl
W katalogu firm Bizeo szybko znajdziesz usługi i produkty jakich potrzebujesz, a także łatwo i za darmo wypromujesz swoją firmę.
g galeria-biznesu.pl galeria-biznesu.pl
Galeria Biznesu ułatwia poszukiwanie informacji o polskich firmach, produktach i usługach. Branżowy katalog firm pomoże odszukać adresy i telefony firm czy zaplanować trasę dojazdu.
p pkt.pl pkt.pl
Książka telefoniczna pkt.pl zawiera adresy firm i instytucji oraz telefony, adresy e-mail, mapy i inne dane. Baza firm i instytucji z całej Polski.
z zumi.pl zumi.pl
Lokalizator internetowy - baza firm i usług, turystyka, bankomaty, wycieczki panoramiczne, filmy o firmach, wyznaczanie trasy dojazdu, dane KRS
c cylex.pl cylex.pl
Cylex jest wirtualną bazą danych o charakterze platformy komunikacyjnej. Na naszych stronach znajdziesz adresy, opisy, produkty, filmy video, mapy firm itd. U nas możesz nie tylko dodać swoją opinię, lecz również czytać komentarze i opinie innych użytkown
b Sprawdź swój BIK bik.pl
Nie wiesz czy otrzymasz pożyczkę gotówkową lub kredyt na dom lub mieszkanie?
Sprawdź wcześniej swój BIK!