Blablacar.pl

Blablacar.pl
blablacar.pl
BlaBlaCar łączy kierowców posiadających wolne miejsca w samochodzie z osobami szukającymi przejazdu. Strona internetowa znajduje się na 351061 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stosunkowo popularną stroną internetową. Dla witryny blablacar znaleźliśmy aktualnie 2 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony blablacar.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o blablacar

ocena ocena ocena ocena ocena
scyzir
bka bla to totalne dno odkad wprowadzili obnizanie ceny na odcinkach. takze amortyzacja idzie w ch. j a dla ideei nie bede bral idiotow ktorzy zamiast pomoc na stacji benzynowej przemyc szybe vawia sie smartfonami albo chrapia jak borsuki. totalbe dno
Oceniono: 2019-06-11 00:16:53
ocena ocena ocena ocena ocena
Michał
Bla bla zszedł na psy, zwykła korpo wydzierająca z osób resztki pieniędzy. 12 zł za rezerwację w ciągu miesiąca to jest gruba przesada. SKANDAL! Nie jeżdżę codziennie a raz na dwa miesiące i aby zarezerwować musiałem zapłacić 12 zł. Zapisuję sobie nr bo jesteście zachłanni.
Oceniono: 2019-04-05 18:57:41
ocena ocena ocena ocena ocena
Ja
kiedyś była to ajsna prosta strona, teraz jest masakrycznie nieczytelna
Oceniono: 2018-12-05 21:45:19
ocena ocena ocena ocena ocena
Andrzej
Korzystam z Blabla a jeszcze wcześniej z innej firmy ...którą przejęła bla bla. Zazwyczaj jako kierowca. Zmiany zmianami a na przestrzeni 2 lat ze sprawnego serwisu zrobiło się ...sam nie wiem co. OD 2013 gdzieś do połowy 2017 woziłem ludzi zazwyczaj cały czas, nadmieniam iż nie jeżdżę zarobkowo a przemieszczam się pomiędzy paroma najodleglejszymi zakątkami Polski, Z południa na północ na wschód..do Olsztyna. Wcześniej zazwyczaj z pełną obsadą pasażerów. Teraz jeden pasażer na trasie to sukces. Nie zastanawiam się gdzie tkwi błąd bo to nie moja firma wiem tylko że uniemożliwienie połączenia przed bardzo często uniemożliwia rezerwację. Moim zdaniem wynika z potraktowania ogółu użytkowników ...krętaczy którzy dla paru złotych będą chcieli uniknąć rezerwacji. Wasze uszczelnienie systemu spowodowało jego wyłączenie. A nie pomyśleliście że gwarancja zweryfikowania osoby wiozącej przez system jest ważniejsza? Że ludzie oczekują bezpieczeństwa i rozpoznawalności? Trudno nazwać rozwojem podpowiedzi systemu do jazdy przez jakąś ulicę któej nie znam. Jade np z Jeleniej Góry Centrum to musze podać jeszcze ulicę. A co jeżeli nie znam miasta??? po co mi to??? Szukanie ul.Kruczej Czarciej czy innej żeby złożyć ofertę. Całkowicie bez sensu. I tak dowozie się pod adres umawia gdzie wygodniej, zabiera się bagaże. Systemowe rozwiązania w tym wydaniuto kicha bez sesu
Oceniono: 2018-11-26 19:53:55
ocena ocena ocena ocena ocena
Podróżozjadacz
Cena za korzystanie przerasta wszelkie pojęcie.. Przestało się opłacać.. Lepiej korzystać z oficjalnej komunikacji..Przez pazerność zniszczyli całą społeczność bla- bla..
Oceniono: 2018-09-13 13:05:28
ocena ocena ocena ocena ocena
Lena
Jednym słowem SZOK. Jeżdżę sporadycznie, raz, dwa razy w miesiącu. Jeszcze do niedawna opłata 10zł na kwartał, a teraz 12zł na miesiąc!!! No cóż, fajnie było ale moja przygoda z Bla bla właśnie się kończy.
Oceniono: 2018-08-31 14:18:11
ocena ocena ocena ocena ocena
Wieloletni użytkownik
Opłaty wysokie i nie ma pośredniej możliwości np tygodnia. W tej chwili ilość przejazdów na popularnych dotąd kierunkach spadła moim zdaniem o 60% . Jest takie przysłowie „wylać dziecko z kąpielą” . Teraz nie polecam
Oceniono: 2018-07-10 21:08:58
ocena ocena ocena ocena ocena
Tomasz
Odkąd wprowadzili opłaty za rezerwację to przejazd 90 km, to ja jeżdżąc z częstotliwością raz na parę miesięcy płacę o 2 zł więcej niż za przejazd busem (11 zł plus 8 zł opłaty za rezerwację). Przy czym by pojechać busem nie trzeba nigdzie klikać czy się umawiać. Jednym słowem nie opłaca się. Blabla to sztandarowy przykład jak coś co było unikalne i przełomowe zostało zniszczone przez pazerność. Niech mi nikt nie wmawia, że prowadzenie strony www i to jeszcze tak prostej to są jakieś wielkie koszty. Mam nadzieję, że ktoś końcu zrobi solidną alternatywę, bo w tym momencie już z blabla nie korzystam, jestem lekko wkurzony, że muszę szukać przejazdów gdzieś na facebooku którego nie mam.
Oceniono: 2018-06-30 11:14:19
ocena ocena ocena ocena ocena
Gucio
Nie Polecam. Zly System pobierania oplat. Oplaty za wysokie. Im szybciej ludzie zacza korzystac z alternatywy, tym lepiej.
Oceniono: 2017-12-02 22:07:27
ocena ocena ocena ocena ocena
Sławek
Kiepski, do potęgi, aktualnie NIE MA nawet mozliwości skontaktowania się z osoba oferująca przejazd prezd rezewacją, żenada
Oceniono: 2017-07-25 20:24:00
ocena ocena ocena ocena ocena
Krzysztof
Najlepszy carpool z jakiego korzystałem w Polsce, dla mnie bezkonkurencyjni jak na ten moment.
Oceniono: 2017-03-21 19:38:11
blablacar
Średnia ocena: 1.55 / Głosów: 11
Dodaj opinie

Podobne strony do blablacar.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • wspólne przejazdy
  • autostop
  • carpooling
i inonecar.com inonecar.com
Darmowe ogłoszenia kierowców i pasażerów. Znajdź osoby podróżujące w twoim kierunku. Poznasz nowych ludzi. Wspólnie pojedziecie taniej.
o otodojazd.pl otodojazd.pl
Darmowe ogłoszenia kierowców i pasażerów. Znajdź osoby podróżujące w twoim kierunku. Poznasz nowych ludzi. Wspólnie pojedziecie taniej.