Blablacar.pl

Blablacar.pl
blablacar.pl
BlaBlaCar łączy kierowców posiadających wolne miejsca w samochodzie z osobami szukającymi przejazdu. Strona internetowa znajduje się na 351061 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stosunkowo popularną stroną internetową. Dla witryny blablacar znaleźliśmy aktualnie 5 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony blablacar.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o blablacar

ocena ocena ocena ocena ocena
Podróżozjadacz
Cena za korzystanie przerasta wszelkie pojęcie.. Przestało się opłacać.. Lepiej korzystać z oficjalnej komunikacji..Przez pazerność zniszczyli całą społeczność bla- bla..
Oceniono: 2018-09-13 13:05:28
ocena ocena ocena ocena ocena
Lena
Jednym słowem SZOK. Jeżdżę sporadycznie, raz, dwa razy w miesiącu. Jeszcze do niedawna opłata 10zł na kwartał, a teraz 12zł na miesiąc!!! No cóż, fajnie było ale moja przygoda z Bla bla właśnie się kończy.
Oceniono: 2018-08-31 14:18:11
ocena ocena ocena ocena ocena
Wieloletni użytkownik
Opłaty wysokie i nie ma pośredniej możliwości np tygodnia. W tej chwili ilość przejazdów na popularnych dotąd kierunkach spadła moim zdaniem o 60% . Jest takie przysłowie „wylać dziecko z kąpielą” . Teraz nie polecam
Oceniono: 2018-07-10 21:08:58
ocena ocena ocena ocena ocena
Tomasz
Odkąd wprowadzili opłaty za rezerwację to przejazd 90 km, to ja jeżdżąc z częstotliwością raz na parę miesięcy płacę o 2 zł więcej niż za przejazd busem (11 zł plus 8 zł opłaty za rezerwację). Przy czym by pojechać busem nie trzeba nigdzie klikać czy się umawiać. Jednym słowem nie opłaca się. Blabla to sztandarowy przykład jak coś co było unikalne i przełomowe zostało zniszczone przez pazerność. Niech mi nikt nie wmawia, że prowadzenie strony www i to jeszcze tak prostej to są jakieś wielkie koszty. Mam nadzieję, że ktoś końcu zrobi solidną alternatywę, bo w tym momencie już z blabla nie korzystam, jestem lekko wkurzony, że muszę szukać przejazdów gdzieś na facebooku którego nie mam.
Oceniono: 2018-06-30 11:14:19
ocena ocena ocena ocena ocena
Gucio
Nie Polecam. Zly System pobierania oplat. Oplaty za wysokie. Im szybciej ludzie zacza korzystac z alternatywy, tym lepiej.
Oceniono: 2017-12-02 22:07:27
ocena ocena ocena ocena ocena
Sławek
Kiepski, do potęgi, aktualnie NIE MA nawet mozliwości skontaktowania się z osoba oferująca przejazd prezd rezewacją, żenada
Oceniono: 2017-07-25 20:24:00
ocena ocena ocena ocena ocena
Krzysztof
Najlepszy carpool z jakiego korzystałem w Polsce, dla mnie bezkonkurencyjni jak na ten moment.
Oceniono: 2017-03-21 19:38:11
blablacar
Średnia ocena: 1.71 / Głosów: 7
Dodaj opinie

Podobne strony do blablacar.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • wspólne przejazdy
  • autostop
  • carpooling
b bytheway.pl bytheway.pl
Wspólne przejazdy do pracy, carpooling na uczelnię i wakacje z ByTheWay.pl
i inonecar.com inonecar.com
Darmowe ogłoszenia kierowców i pasażerów. Znajdź osoby podróżujące w twoim kierunku. Poznasz nowych ludzi. Wspólnie pojedziecie taniej.
j jazdazagrosze.pl jazdazagrosze.pl
Opis do strony jazdazagrosze.pl oczekuje na dodanie.
o otodojazd.pl otodojazd.pl
Darmowe ogłoszenia kierowców i pasażerów. Znajdź osoby podróżujące w twoim kierunku. Poznasz nowych ludzi. Wspólnie pojedziecie taniej.
p podrozgrupowa.pl podrozgrupowa.pl
Podróż Grupowa - dodaj albo znajdź ogłoszenie, które cię interesuje. Wspólne przejazdy to przede wszystkim duże oszczędnośi, więc jeszcze dzisiaj zaplanuj swoją podróż!