Cardina.pl

Cardina.pl
cardina.pl
Cardina to nowa instytucja, która wydaje pozabankowe karty kredytowe. W 2017r. otrzymała licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i jako pierwsi w Polsce wydają karty pozabankowe dla wszystkich. Dla nowych klientów oferują pożyczki w formie limitu kredytowego, który wynosi od 600zł do 5000zł. Limit jest przyznawany na okres 12 miesięcy, ale odnawialny co oznacza, że w przypadku spłaty całości zadłużenia można skorzystać z kolejnego przyznanego limitu. Spłaty można dokonać nawet po 30 dniach. O kartę kredytową Cardina mogą wnioskować osoby, które posiadają obywatelstwo Polskie, są w wieku w przedziale od 20-75 lat i dysponują aktualnym numerem telefonu. Karta kredytowa Cardina daje możliwość dokonania operacji bezgotówkowych oraz zrealizowania wypłaty gotówki na całym świecie w miejscach z logo MasterCard. Jeżeli kredytobiorca posiada kartę, ale nie korzystał z niej wtedy nie ponosi żadnych kosztów. Opłaty i prowizje można sprawdzić na stronie firmy w zakładce dokumenty, gdzie znajduje się Tabela Opłat i Prowizji. Cardina współpracuje z Bankiem Santander i MasterCard.
Jesteś właścicielem strony cardina.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o cardina

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do cardina.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • pozabankowe karty kredytowe
  • karty kredytowe
a axi-card.pl
nowość
axi-card.pl
Axi-card.pl oferuje kartę kredytową ważną na terenie całej Europy Wschodniej i Środkowej. Klient dokonując rejestracji telefonicznej lub on-line otrzymuje kartę kredytową z limitem do 6000 zł, nawet przy niekorzystnej historii kredytowej.
c citibank.pl citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
r raiffeisen.pl raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
t t-mobilebankowe.pl t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego