Chroma.pl

Chroma.pl
chroma.pl
Chroma jest to drukarnia internetowa, która stawia na nowoczesność, szybkość i jakość. Jako lider na rynku, w niewielkim czasie rozwinął kompleksowy sklep internetowy, mając na uwadze dostępne narzędzia i możliwości dla Klientów. Idea firmy opiera się na współpracy i realizacji projektów w sposób najbardziej skuteczny oraz profesjonalny. W swej ofercie drukarnia zapewnia realizacje zamówień na: wizytówki, kalendarze, ulotki, zaproszenia, plakaty i wiele więcej. Na stronie znajdują się tysiące konfiguracji i możliwych parametrów wydruku. Dodatkowo do dyspozycji Klientów przedstawione są szczegółowe instruktaże przygotowania plików. Wysyłka towarów w Chroma jest bezpłatna. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu, drukarnia zapewnia nakład zniszczenia. Warto wspomnieć, iż Chroma sprzyja środowisku - jako pierwsza w Europie zaczęła stosować japońską technologię H-UV, zapewniającą najwyższe (przyjazne środowisku naturalnemu) standardy druku.
Jesteś właścicielem strony chroma.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o chroma

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do chroma.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • drukarnia
o openprint.pl openprint.pl
Open print jest to drukarnia internetowa, która zapewnia konkurencyjne ceny na rynku, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków.