fb

Doz.pl

Doz.pl
doz.pl
Doz.pl to apteka internetowa oraz portal o zdrowiu. W ofercie sklepu znajdziemy ponad 20 tysięcy produktów, leków, suplementów oraz kosmetyków. Na stronie znajdziemy ponadto encyklopedie leków i ziół, poradniki o zdrowiu, słownik badań lekarskich, a także katalog placówek lekarskich oraz lekarzy. Apteka należy do łódzkiej firmy DOZ.pl Sp. z o.o.
Jesteś właścicielem strony doz.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o doz

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do doz.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • apteka internetowa
a aleleki.pl aleleki.pl
Postanowiliśmy stworzyć aptekę internetową, aby umożliwić Państwu zakupy w dowolnym miejscu i czasie. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje, szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków i sprzętu medycznego.
a apteka-oliwna.pl apteka-oliwna.pl
Apteka Oliwna oferuje internetową sprzedaż leków, kosmetyków i suplementów diety. Skorzystaj z oferty - kupuj leki bez recepty nie wychodząc z domu. Niskie koszty wysyłki. Częste rabaty i promocje na wybrany asortyment.
a aptekagemini.pl aptekagemini.pl
Apteka internetowa Gemini oferuje: artykuły higieniczne, dermokosmetyki, leki bez recepty oraz preparaty dla dzieci i niemowląt. Atrakcyjne ceny. Wygodne formy płatności. Zapraszamy!
a aptekawsieci.pl aptekawsieci.pl
korzystaj z naszych tanich leków i niskich (darmowych) kosztów przesyłki. Szybko i profesjonalnie dostarczymy leki (inne preparaty) dla Ciebie i Twojej rodziny.
c cefarm24.pl cefarm24.pl
Apteka Internetowa Cefarm24.pl - leki bez recepty, kosmetyki, suplementy, produkty dla mamy i dziecka. Fachowa opieka farmaceutyczna. Szybka wysyłka zamówienia!
n nowafarmacja.pl nowafarmacja.pl
Opis do strony nowafarmacja.pl oczekuje na dodanie.
t tanie-leczenie.pl tanie-leczenie.pl
Opis do strony tanie-leczenie.pl oczekuje na dodanie.
w wapteka.pl wapteka.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej apteki internetowej. Oferujemy szeroki wybór suplementów diety, witamin, kremów innych i kosmetyków dla osób dorosłych oraz dzieci.