Ebilet.pl

Ebilet.pl
ebilet.pl
Interesują Cię najlepsze przedstawienia teatralne, największe wydarzenia sportowe i koncerty, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu. Strona internetowa znajduje się na 102228 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny ebilet znaleźliśmy aktualnie 5 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony ebilet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o ebilet

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewa
Czyżby kolejna złodziejska firma? Pie niądze przelałam już dawno. Ani biletów ani potwierdzenia. Telefonów nikt nie odbiera, na maile nie odpisują. Zgłaszam na policję.Wstyd. Kolej i cwaniacy.
Oceniono: 2019-09-27 13:12:37
ocena ocena ocena ocena ocena
Klient22
eBilet to zdecydowanie NIE jest firma godna zaufania, odradzam korzystania z ich usług. Żałuję, że nie sprawdziłem opinii innych klientów w Internecie przed dokonaniem zakupu, gdyż ok. 70% ocen to negatywy.. Względnie prosta sprawa jaką jest przerejestrowanie 1go z 3ch zakupionych biletów zajmuje już ponad 3 tygodnie, firma nie odpisuje na maile, nie da się dodzwonić na infolinię, takie pojęcie jak "numer zgłoszenia" dla nich nie istnieje, skandal. W wyniku kiepskiej obsługi klienta oraz niechęci do kompromisu ze strony firmy eBilet jestem stratny 200 zł, to mówi samo za siebie, nikomu nie polecam....
Oceniono: 2019-05-05 20:38:31
ebilet
Średnia ocena: 1 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do ebilet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bilety na wydarzenia
v viagogo.pl viagogo.pl
Bilety na koncerty, sport i do teatru. Viagogo to platforma handlu biletami online. Kupuj i sprzedawaj bilety w 100% skuteczny i gwarantowany sposób.
b biletin.pl biletin.pl
Bilety na koncerty, wydarzenia sportowe i kulturalne - Nasze bilety - Twoje emocje
b bilety24.pl bilety24.pl
System sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy, itp. Sprzedaż w kasie, na stronie oraz system rezerwacji. Tylko u nas w ciągłej sprzedaży bilety na najciekawsze wydarzenia kultularne.
e eventim.pl eventim.pl
Tickets to concerts, festivals and other cultural & sport events in Poland and many other European countries.
t ticketpro.pl ticketpro.pl
Opis do strony ticketpro.pl oczekuje na dodanie.