Ebilet.pl

Ebilet.pl
ebilet.pl
Interesują Cię najlepsze przedstawienia teatralne, największe wydarzenia sportowe i koncerty, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu. Strona internetowa znajduje się na 102228 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc popularną stroną internetową. Dla witryny ebilet znaleźliśmy aktualnie 5 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony ebilet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o ebilet

ocena ocena ocena ocena ocena
Klient22
eBilet to zdecydowanie NIE jest firma godna zaufania, odradzam korzystania z ich usług. Żałuję, że nie sprawdziłem opinii innych klientów w Internecie przed dokonaniem zakupu, gdyż ok. 70% ocen to negatywy.. Względnie prosta sprawa jaką jest przerejestrowanie 1go z 3ch zakupionych biletów zajmuje już ponad 3 tygodnie, firma nie odpisuje na maile, nie da się dodzwonić na infolinię, takie pojęcie jak "numer zgłoszenia" dla nich nie istnieje, skandal. W wyniku kiepskiej obsługi klienta oraz niechęci do kompromisu ze strony firmy eBilet jestem stratny 200 zł, to mówi samo za siebie, nikomu nie polecam....
Oceniono: 2019-05-05 20:38:31
ebilet
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do ebilet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • bilety na wydarzenia
v viagogo.pl viagogo.pl
Bilety na koncerty, sport i do teatru. Viagogo to platforma handlu biletami online. Kupuj i sprzedawaj bilety w 100% skuteczny i gwarantowany sposób.
b biletin.pl biletin.pl
Bilety na koncerty, wydarzenia sportowe i kulturalne - Nasze bilety - Twoje emocje
b bilety24.pl bilety24.pl
System sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy, itp. Sprzedaż w kasie, na stronie oraz system rezerwacji. Tylko u nas w ciągłej sprzedaży bilety na najciekawsze wydarzenia kultularne.
e eventim.pl eventim.pl
Tickets to concerts, festivals and other cultural & sport events in Poland and many other European countries.
t ticketpro.pl ticketpro.pl
Opis do strony ticketpro.pl oczekuje na dodanie.