Eholiday.pl

Eholiday.pl
eholiday.pl
Baza ponad 23.000 obiektów noclegowych. Blisko 1000 hoteli i 1200 apartamentów z rezerwacją online. Mapy, zdjęcia, opinie, pogoda i wiele więcej... Strona internetowa znajduje się na 45808 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc bardzo popularną stroną internetową. Dla witryny eholiday znaleźliśmy aktualnie 8 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony eholiday.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o eholiday

ocena ocena ocena ocena ocena
Paweł
Ocena słaba ze względu na to że cena za korzystanie do uzyskanych efektów jest zbyt wygórowana, są inne portale też płatne ale z lepszym skutkiem idzie współpraca. W eholiday za dużo kombinują w celu wyciągnięcia jak największej kasy od użytkowników co niestety nie przekłada się na jakość (totalny chaos w wyszukiwaniu noclegów). Z doświadczenia 2016 rok (na 60 rezerwacji 12 eholiday, 35 konkurencyjny portal reszta to google i 2 mniejsze portale), 2017 (63 rezerwacje 7 eholiday, 31 konkurencyjny portal a reszta google i 2 mniejsze portale). Nie polecam
Oceniono: 2018-01-18 21:01:42
eholiday
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do eholiday.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • noclegi
1 123.pl 123.pl
Opis do strony 123.pl oczekuje na dodanie.
c czasurlopu.pl czasurlopu.pl
Najlepsze obiekty noclegowe w kraju. Baza noclegowa obejmująca kwatery prywatne, domki, hotele, pensjonaty, kwatery m.in. nad morzem, w górach i tam gdzie można wypocząć na wakacjach.
f fajnewczasy.pl fajnewczasy.pl
Noclegi w Polsce - nad morzem, w górach, nad jeziorem. Dodaj teraz swój obiekt: testuj bezpłatnie, 3 serwisy, 1 110 403 użytkowników, 150zł za rok.
n noclegi.pl noclegi.pl
Bezpośredni kontakt do 39362 obiektów noclegowych z 23 krajów, noclegi dla każdego.
n nocowanie.pl nocowanie.pl
Opis do strony nocowanie.pl oczekuje na dodanie.
r room4u.pl room4u.pl
Pierwszy w Polsce Portal Turystyczny prezentujący wirtualne spacery po obiektach noclegowych.
s spanie.pl spanie.pl
Noclegi Polska, pokoje, kwatery, hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne-duży wybór, nocleg w Polsce i za granicą, tanie noclegi, tanie kwatery - baza noclegowa spanie.pl. nocleg - zakwaterowanie - apartamenty - zajazdy - pokoje - wypoczynek - p