Eltrox.pl

Eltrox.pl
eltrox.pl
Eltrox to sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy oferujący elektronikę budowlaną. W ofercie znajdziemy między innymi każdego rodzaju systemy monitoringowe, systemy alarmowe, domofony, automatykę bram, inteligentny dom, akcesoria audio i video, urządzenia sieciowe oraz elektronikę. Istnieje również możliwość autoryzowanego montażu zakupionego sprzętu przez pracowników Eltrox. Dostawy do sieci sklepów stacjonarnych realizowane są za darmo. Zamówienia dostarczane są w ciągu 48h od momentu ich złożenia. Firma oferuje również możliwość zakupów na raty przez internet lub leasing. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru do każdego z setek paczkomatów w Polsce.
Jesteś właścicielem strony eltrox.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o eltrox

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do eltrox.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • alarmy
  • automatyka domowa
  • monitoring
e e-alarmy.pl e-alarmy.pl
Alarmy, systemy alarmowe, monitoring oraz domofony i kontrola dostępu. W ofercie między innymi kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe, czujniki czadu, czujniki dymu, centrale satel, kamery ip,. Prowadzimy szkolenia z instalacji i budowy systemów alarmowych firmy SATEL, systemów telewizji przemysłowej BCS i wielu innych.
m montersi.pl montersi.pl
Opis do strony montersi.pl oczekuje na dodanie.