Exsite.pl

Exsite.pl
exsite.pl
EXSite.pl - Pobieraj za darmo: Darmowe Filmy, Pełne Gry, Muzyka, Darmowe Mp3, Filmy HD, Audiobooki, eBooki, Programy, Erotyka. Darmowe pliki, Download. Strona internetowa znajduje się na 12218 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc bardzo popularną stroną internetową. Dla witryny exsite znaleźliśmy aktualnie 2 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony exsite.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o exsite

stratos1
Zgadzam się z poprzednią oceną.Coraz gorsza stronka.Brakuje mi Za-friko.
Oceniono: 2017-04-15 12:26:29
jacek
Kiedyś był to świetny serwis do pobierania prawie wszystkiego bez jakichkolwiek następstw. Dziś każde prawie naciśnięcie jakiegokolwiek odnośnika skutkuje przekierowaniem do reklam, propozycji, gier dla dorosłych, zakładów sportowych itp., oraz do innych stron, których nie znam, a które blokuje mój program antywirusowy, jako niebezpieczne, a których zawartości lepiej się nie domyślać. W serwisie nadal można pobrać prawie wszystko, ale za jaką cenę. Człowiek się narobi jak chłop pańszczyźniany i w dodatku naraża swój komputer na różne niebezpieczeństwa
Oceniono: 2017-03-26 13:50:31
exsite.pl
Średnia ocena: 2 / Głosów: 2 5
Dodaj opinie

Podobne strony do exsite.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • warez
l legalsite.pl legalsite.pl
Warez, Darmowe Filmy, Darmowe Programy, Darmowe Gry, Darmowe Szablony, Darmowe Pliki. Wszystko za Free
v vorek.pl vorek.pl
Vorek.pl - Twoje Centrum Downloadu plików, filmów, gier, muzyki itp. Tylko u nas najnowsze rzeczy do pobrania. Wejdź i znajdź swój worek z plikami!