Link4.pl

Link4.pl
link4.pl
Link4 to wiodąca firma ubezpieczeniowa na rynku polskim. Oferuje swoim klientom szeroki wachlarz ubezpieczeń mienia, domu, mieszkania, samochodów wszelakiego rodzaju, motocykli oraz ubezpieczeń turystycznych dla osób, jak również ubezpieczenia pojazdów za granicą. W ofercie posiada również indywidualne ubezpieczenia na życie, dostosowane do potrzeb każdego klienta. Dzięki przejrzystej ofercie, sprawnym kalkulacjom i możliwości zgłoszenia szkody przez internet, Link4 zdobywa coraz większe grono wiernych klientów. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła promocję dla klientów posiadających ubezpieczenie OC – „Kasa wraca”, która to wspomaga przepisową i płynną jazdę samochodem, przez co klient otrzymuje zwrot części składek. Możemy umówić się na spotkanie indywidualne z przedstawicielem w jednym z punktów Link4 lub też w każdym miejscu dzwoniąc pod numer infolinii czy też wypełniają formularz na stronie internetowej.
Jesteś właścicielem strony link4.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o link4

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do link4.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • ubezpieczenia
  • ubezpieczenie turystyczne
  • ubezpieczenie samochodu
  • ubezpieczenie domu
  • ubezpieczenie mieszkania
p pzu.pl
nowość
pzu.pl
PZU to największa w Europie Środkowo-Wschodniej instytucja finansowa, która specjalizuje się w ubezpieczeniach osób, życia, mienia, samochodów, ubezpieczeniach turystycznych, ubezpieczeniach firm i innych instytucji.
w wpodrozy.aviva.pl
nowość
wpodrozy.aviva.pl
Wpodrozy.aviva.pl oferuje ubezpieczenie podróżne online.
p proama.pl proama.pl
Proama oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (ubezpieczenie samochodu): OC (od odpowiedzialności cywilnej), AC (autocasco) oraz szereg dodatkowych ubezpieczeń takich jak Assistance, Super Assistance, Zielona Karta, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ubezpieczen