fb

Linkedin.com

Linkedin.com
linkedin.com
LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. LinkedIn is a networking tool that helps you discover inside connections to recommended job candidates, industry experts and business partners. Strona internetowa znajduje się na 23 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc jedną z najpopularniejszych stron na świecie. Dla witryny linkedin znaleźliśmy aktualnie 4 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony linkedin.com? Możesz ją edytować.

Opinie o linkedin

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do linkedin.com

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • społeczność profesjonalistów
p profeo.pl profeo.pl
Profeo to społeczniościowy portal dla ludzi, którzy lubią się rozwijać i dbać o swoją karierę. Serwis społecznościowy dla osób ambitnych, które chcą znaleźć lepszą pracę, zawrzeć ciekawe znajomości.
g goldenline.pl goldenline.pl
GoldenLine jest społecznością skupioną na rozwoju kariery i życia zawodowego. Pomoże Ci poznać ludzi, zaistnieć w branży i monitorować rynek pracy.
b biznes.net biznes.net
Biznes.net to portal dla profesjonalistów i ludzi biznesu. Docieraj do wysoko postawionych osób, daj się odnaleźć, bądź dostępna/y bez spamu, bierz udział w ważnych wydarzeniach, pytaj o radę ekspertów, zabierz głos na forum
o ogniwo.net ogniwo.net
Opis do strony ogniwo.net oczekuje na dodanie.