Mbank.pl

mBank.pl to bank uniwersalny, powstał w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu. Bank w 2013 roku ujednolicił marki zastępując nazwą mbank firmy oraz marki BRE i MultiBanku. Mbank jest pionierem w innowacji bankowości mobilnej i online na polskim rynku, oferując swoje usługi w pełni internetowo. Od roku 1992 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako 4 bank w Polsce ze względu na wielkość swoich aktywów, oferuje dla 1,3 mln klientów usługi bankowości mobilnej, dla 5,3 mln klientów w zakresie bankowości detalicznej, a dla 20,9 tys. klientów w obrębie bankowości korporacyjnej. Od 2007 roku, mBank działa również na rynku czeskim i słowackim.

Konto osobiste – najważniejsza usługa Mbank.pl

Instytucja bankowa o nazwie Mbank oferuje swoim klientom możliwość otworzenia konta osobistego. To dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą założyć konto, nie wychodząc z domu. Wystarczy selfie, aby zweryfikować swoje dane. W czasach pandemii to bez dwóch zdań dobra decyzja, nic więc dziwnego, że opinie o Mbank są na tak wysokim poziomie. Co ważne, możesz założyć konto osobiste, ale również konto firmowe czy walutowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby konto to miało funkcję oszczędnościową. Bez względu na rodzaj proces zakładania jest bardzo prosty i szybki, a co najważniejsze, prowadzenie konta odbywa się na przejrzystych, prostych zasadach.

Inwestycje z Mbank.pl – to możliwe!

Firma od lat oferuje pomoc w inwestowaniu na różnych rynkach. Przede wszystkim przedstawia sposoby, jak zacząć inwestować, bo jak wszyscy wiemy, nie jest to takie proste. Dlatego Mbank przedstawia podstawowe zasady i rozwiązania dla wszystkich początkujących i zaawansowanych inwestorów. Dla Mbank.pl prowadzony jest także blog ze świata inwestycji, na który warto wracać każdego dnia po świeżą dawkę najnowszych informacji. Instytucja bankowa prowadzi również szkolenia giełdowe online, które mogą w prosty sposób przedstawić Państwu wszystkie niezbędne informacje o tym, jak zacząć inwestować na giełdzie. Produkty finansowe Mbank to nie tylko możliwość założenia własnego konta, ale wiele więcej! Chcą Państwo je poznać kolejne? Zapraszamy zatem do dalszej lektury.

Mbank.pl – opinie o aplikacji mobilnej

Firma jest jednym z pionierów na rynku, jeśli chodzi o aplikację mobilną. Nic dziwnego, że tak wielu klientów, szczególnie młodych, korzysta z tego rozwiązania. Dzięki aplikacji możliwe jest na przykład założenie konta poprzez selfie. Aplikację wystarczy pobrać ze sklepu Play, a następnie zarejestrować się w systemie. Mają tam Państwo dostęp do wszystkich swoich finansów, można wykonać przelew na rachunek bankowy czy numer telefonu odbiorcy. To jednak nie wszystko – z pomocą aplikacji mogą Państwo zapłacić Blikiem za zakupy stacjonarne lub przez internet, sprawdzą Państwo swoje finanse, otworzą konto oszczędnościowe czy przeglądną historię konta! Możliwości jest mnóstwo, aplikacja jest bardzo rozbudowana. Mbank opinie ma bardzo dobre głównie ze względu na usługi on-line.

Produkty finansowe Mbank dla młodych – co w ofercie?

Mbank to bank, który stawia na młodych, perspektywicznych klientów. Nic dziwnego, że wiele ofert przystosowanych jest właśnie do osób, które dopiero wkraczają w dorosłość lub rozpoczynają studia czy pierwszą pracę. Dlatego wspomniana wcześniej możliwość otworzenia konta za pomocą selfie czy opcja płatności telefonem lub Blikiem w internecie z pomocą aplikacji pojawiły się w Mbank.pl. Opinie na temat aplikacji wystawiane są głównie przez młode osoby! Kiedy student potrzebuje gotówki od rodziców, może z pomocą aplikacji wykonać prośbę o przelew, a także odkładać środki finansowe łatwiej z celami oszczędnościowymi od Mbank!

Podobne strony do mbank.pl

Produkty od podobnych stron

nestbank.pl
Kliknij i przejdź
nestbank.pl
Nest Bank - pierwszy bank mobilny (dawniej Bank Smart i Biz Bank). Załóż konto osobiste lub firmowe
getinbank.pl
Kliknij i przejdź
getinbank.pl
Konta osobiste, lokaty, kredyty, leasing. Oferta Getin Banku ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej
santander.pl
Kliknij i przejdź
santander.pl
Santander Bank Polska S.A. oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.
bankmillennium.pl
Kliknij i przejdź
bankmillennium.pl
Najlepsza oferta dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw. Bankowość elektroniczna, kredyty hipoteczne, konta, karty, inwestycje
bosspozyczka.pl
Kliknij i przejdź
bosspozyczka.pl
Bosspożyczka to firma finansowa oferująca pożyczki krótkoterminowe przez internet. Klient ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel od 1000 zł do nawet 20000 zł na okres od 2 do 36 miesięcy.
bgzbnpparibas.pl
Kliknij i przejdź
bgzbnpparibas.pl
Serwis Banku BGŻ - oferta dla klientów indywidualnych, firm, sektora rolno-spożywczego i jednostek samorządowych: kredyty, pożyczki, konta, lokaty, karty płatnicze, fundusze UE.
orangefinanse.com
Kliknij i przejdź
orangefinanse.com
Nowoczesna bankowość mobilna Orange Finanse to wygoda korzystania z darmowego konta bankowego w twoim telefonie i innych urządzeniach mobilnych.
aliorbank.pl
Kliknij i przejdź
aliorbank.pl
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty,
raiffeisen.pl
Kliknij i przejdź
raiffeisen.pl
Raiffeisen Bank Polska S.A.- dla Klientów Indywidualnych i Firm: kredyty, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty, leasing
dowolnycel.pl
Kliknij i przejdź
dowolnycel.pl
DowolnyCel PL - Kredyt Gotowkowy - to tani kredyt na dowolny cel, nawet do 120 000 zł, szybka decyzja i porównanie najlepszej oferty w wielu bankach, przykład: dla kwoty 3000 zł rata tylko 42 zł.
pkobp.pl
Kliknij i przejdź
pkobp.pl
Serwis internetowy PKO Banku Polskiego, zawierający wszelkie niezbędne dla klientów informacje. Całość uzupełniają informacje o historii i wynikach finansowych Banku oraz prezentacja jego władz.
ingbank.pl
Kliknij i przejdź
ingbank.pl
Nowoczesna bankowość internetowa, bogata oferta kont osobistych i oszczędnościowych; kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, lokaty. Sprawdź.
credit-agricole.pl
Kliknij i przejdź
credit-agricole.pl
Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.
bph.pl
Kliknij i przejdź
bph.pl
Strona główna Banku BPH S.A. - Klienci indywidualni - Firmy - Bankowość Osobista i Prywatna - Bankowość Korporacyjna
deutschebank.pl
Kliknij i przejdź
deutschebank.pl
Deutsche Bank - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie
citibank.pl
Kliknij i przejdź
citibank.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A. działający pod marką Citi Handlowy wyróżnia globalna obecność, innowacyjność i jakość.
dnb.pl
Kliknij i przejdź
dnb.pl
DNB Bank Polska S.A.- specjalistyczny bank korporacyjny
toyotabank.pl
Kliknij i przejdź
toyotabank.pl
Szukasz dobrej oferty bankowej? Dołącz do Toyota Bank! Specjalistyczne konta, tanie pożyczki i rozmaite metody oszczędzania. Dołącz do Toyoty!
ideabank.pl
Kliknij i przejdź
ideabank.pl
Najlepsze konta, kredyty i lokaty dla firm – tylko w Idea Bank. Dbamy o finanse przedsiębiorców – prywatne i firmowe.
t-mobilebankowe.pl
Kliknij i przejdź
t-mobilebankowe.pl
Usługi bankowe T-Mobile i Alior Bank - rozwiązania bankowe połączone z ofertą operatora komórkowego
vwbank.pl
Kliknij i przejdź
vwbank.pl
Bankowość online w Volskwagen Bank - sprawdź ofertę kredytów gotówkowych i samochodowych, konta i lokat, poznaj ubezpieczenia komunikacyjne.
eurobank.pl
Kliknij i przejdź
eurobank.pl
eurobank: nowoczesna bankowość na co dzień - konta osobiste, bankowość elektroniczna, lokaty, inwestycje, kredyty hipoteczne i gotówkowe, karty. Sprawdź!
bzwbk.pl
Kliknij i przejdź
bzwbk.pl
Nowoczesny bank z bezpieczną bankowością internetową. Korzystaj z naszych usług przez Internet, telefon i w szerokiej sieci oddziałów.
inteligo.pl
Kliknij i przejdź
inteligo.pl
Inteligo.pl to konto internetowe banku dostarczane przez PKO BP. Priorytetem Konta Inteligo jest zadbanie o bezpieczne dokonywanie przez klienta transakcji w systemie bankowym