fb

Nopremium.pl

Nopremium.pl
nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN! Strona internetowa znajduje się na 397377 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stosunkowo popularną stroną internetową. Dla witryny nopremium znaleźliśmy aktualnie 9 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony nopremium.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o nopremium

ocena ocena ocena ocena ocena
Tomasz
Pierwsza uwaga. NoPremium nie publikuje nieprzychylnych opinii a to dzisiaj jest strasznie bee. Po drugie, prędkość ściągania jest od roku denna. 1GB w 3 godziny. Mam neostradę ok 37 MB. Jaka odpowiedź od nopremium? Orange blokuje nasze serwery. Ego wielkie jak ZUS. Nie polecam bo się po prostu nie opłaca. Nie zaproponuję innej alternatywy bo to nie reklama innego serwisu. Ale nie radzę nopremium bo to dno. Jestem użytkownikiem o nicku McTommy w Nopremium.
Oceniono: 2017-08-29 20:19:56
ocena ocena ocena ocena ocena
M.Uszatek
Na NoPremium to już tylko z bezpłatnego YouTube pozostało ściągać, bo Turbobit, Hotfile, Netload, Bitshare to tylko nazwy z dawnych lat :)
Oceniono: 2017-06-29 22:16:20
ocena ocena ocena ocena ocena
adineo
Siara na maxa. Kiedyś można było doładować konto z UK z konta bankowego a teraz zrobili płatność SMS ( 3 smsy koszt 15 funtów !!!! Gdzie doładowanie 100 GB to koszt 6 funów.
Oceniono: 2017-05-30 23:30:04
ocena ocena ocena ocena ocena
Tomasz N
Nie polecam Nopremium teraz. Kiedyś było bardzo szybkie i działało naprawdę super. Teraz ściąganie pliku 700 MB to nawet 3 godziny. Na moje zapytanie dlaczego tak długo, powiedzieli że: "Orange ogranicza transfer z naszych serwerów". To chyba kpina. Firemka z Irlandii jest zauważalna dla Orange. Brak możliwości dodania niepochlebnej opinii i helpdesk zwalający zawsze winę na użytkownika. Chcesz problemów i wkurzania? Działaj z nopremium.
Oceniono: 2017-05-30 12:31:30
nopremium
Średnia ocena: 1 / Głosów: 4
Dodaj opinie

Podobne strony do nopremium.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • jedno konto do hostingów premium
f filebit.pl filebit.pl
Platforma Filebit – ściąganie bez limitów. Konto Premium do Rapidshare, Turbobit, Hotfile, Netload, Bitshare. Korzystne stawki za każdy pakiet!
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapideo.pl rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.
t tb7.pl tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
t twojlimit.pl twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyœ posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare, pobie