fb

Nopremium.pl

Nopremium.pl
nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN! Strona internetowa znajduje się na 397377 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stosunkowo popularną stroną internetową. Dla witryny nopremium znaleźliśmy aktualnie 9 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony nopremium.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o nopremium

ocena ocena ocena ocena ocena
M.Uszatek
Na NoPremium to już tylko z bezpłatnego YouTube pozostało ściągać, bo Turbobit, Hotfile, Netload, Bitshare to tylko nazwy z dawnych lat :)
Oceniono: 2017-06-29 22:16:20
ocena ocena ocena ocena ocena
adineo
Siara na maxa. Kiedyś można było doładować konto z UK z konta bankowego a teraz zrobili płatność SMS ( 3 smsy koszt 15 funtów !!!! Gdzie doładowanie 100 GB to koszt 6 funów.
Oceniono: 2017-05-30 23:30:04
ocena ocena ocena ocena ocena
Tomasz N
Nie polecam Nopremium teraz. Kiedyś było bardzo szybkie i działało naprawdę super. Teraz ściąganie pliku 700 MB to nawet 3 godziny. Na moje zapytanie dlaczego tak długo, powiedzieli że: "Orange ogranicza transfer z naszych serwerów". To chyba kpina. Firemka z Irlandii jest zauważalna dla Orange. Brak możliwości dodania niepochlebnej opinii i helpdesk zwalający zawsze winę na użytkownika. Chcesz problemów i wkurzania? Działaj z nopremium.
Oceniono: 2017-05-30 12:31:30
nopremium.pl
Średnia ocena: 1 / Głosów: 3
Dodaj opinie

Podobne strony do nopremium.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • jedno konto do hostingów premium
f filebit.pl filebit.pl
Platforma Filebit – ściąganie bez limitów. Konto Premium do Rapidshare, Turbobit, Hotfile, Netload, Bitshare. Korzystne stawki za każdy pakiet!
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapideo.pl rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.
t tb7.pl tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
t twojlimit.pl twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyœ posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare, pobie