Onet.pl

Onet.pl
onet.pl
Onet.pl to jeden z największych polskich portali internetowych składający się m.in. z serwisów informacyjnych takich jak wiadomości, biznes, sport, muzyka, film, podróże czy technologie. W zbliżonej formie onet działa od 1997 roku. Portal jest własnością Ringier Axel Springer.
Jesteś właścicielem strony onet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o onet

ocena ocena ocena ocena ocena
Axelander
Od kilku lat - cenzura, brak możliwości komentowania, tłumienie każdego wolnego głosu w każdej postaci, coraz więcej tematów w stylu prasy sensacyjno-brukowej (tzw "wypełniaczy miejsca na stronie"). Dla mnie spada w rankingu poniżej klasyfikacji polskojęzycznych portali. Kiedyś - klasyk i jakość - teraz już przeszłość.
Oceniono: 2019-06-12 11:31:58
ocena ocena ocena ocena ocena
Wiesław Z.
Również opuściłem Onet. Brak możliwości bezpośredniego komentowania , cenzura itp
Oceniono: 2019-04-17 00:07:02
ocena ocena ocena ocena ocena
robert
Onet był do niedawna bodaj najlepszym miejscem do anonimowych dyskusji pod artykułami. Od kiedy trzeba to robić przez wtyczkę Facebooka jest o wiele gorzej. NIE KAŻDY LUBIŁ I LUBI FACEBOOKA i nie każdy chce mieć tam konto! Poza tym korzystanie z tej wtyczki wymusza konieczność wyłączania blokady reklam w przeglądarce, a to zasyfia i zamula komputer. Zrobiliście wielki błąd łącząc się na tym polu z tym cholernym fejsbukiem!
Oceniono: 2018-03-09 19:26:40
ocena ocena ocena ocena ocena
licens
Onet to portal antypolski proweniencji niemiecko-żydowskiej. Właśnie zlikwidowano dostęp do swobodnego komentowania. Teraz trzeba rejestrować się i logować za pośrednictwem Pejs Zbuka. Portal łamiący prawo ponieważ na porządku dziennym cenzuruje komentarze niezgodnie z Konstytucją RP. Właśnie go opuściłem pozostawiając miejsce Towarzystwu Wzajemnej Adoracji czyli lewakom, Ickom, Niemcom, Ukrom, folksdojczom i wszelkiej maści szkodnikom antypolskim.
Oceniono: 2018-02-22 11:43:19
onet
Średnia ocena: 1 / Głosów: 4
Dodaj opinie

Podobne portale do onet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • portal internetowy
w wp.pl wp.pl
Pierwszy horyzontalny portal internetowy w Polsce. Skuteczne medium reklamowe. Bogactwo serwisow informacyjnych i finansowych. Centrum wyszukiwania, komunikacji i rozrywki: wiadomosci, wyszukiwarki, poczta, webpark, czat, komunikator, SMS, randki, kartki,
i interia.pl interia.pl
Opis do strony interia.pl oczekuje na dodanie.
o o2.pl o2.pl
Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, randki, blogi, hosting plików i komunikator Tlen.pl.
g gery.pl gery.pl
Gery.pl - Polski Portal Tematyczny - na dobry początek...
y yahoo.com yahoo.com
Bienvenue sur Yahoo!, la page d'accueil la plus visitée au monde. Lancez des recherches rapides, gardez le contact avec vos amis et restez informé de la marche du monde.
g gazeta.pl gazeta.pl
Opis do strony gazeta.pl oczekuje na dodanie.