Podobne Strony

Pajacyk.pl

Pajacyk to działający od 1998 roku program Polskiej Akcji Humanitarnej, który finansuje posiłki w szkołach oraz placówkach środowiskowych, a także dostarcza żywność tam, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne. Pajacyk.pl w latach 1998 - 2016 sfinansował posiłki dla ponad 66 tys. dzieci w polskich szkołach. Ponadto zbudował klinikę dożywiająca dzieci w Sudanie oraz dożywił ponad 33 tys. somalijskich dzieci i matek w stanie krytycznym.

Podobne strony do pajacyk.pl

Produkty od podobnych stron

karmimypsiaki.pl
Kliknij i przejdź
karmimypsiaki.pl
KarmimyPsiaki.pl to sklep internetowy z karmą, akcesoriami i przysmakami dla kotów i psów. Ważną cechą sklepu jest to, że całość przychodu ze sprzedaży przeznaczona jest na pomoc bezdomnym zwierzakom.
polskieserce.pl
Kliknij i przejdź
polskieserce.pl
Strona zabrzańskiej Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, kierowanej przez prof. Zbigniewa Religę, opisująca program budowy polskiego sztucznego serca.
habitat.pl
Kliknij i przejdź
habitat.pl
Pozarządowa organizacja chrześcijańska, której głównym celem jest pomoc w budowaniu solidnych, trwałych i niedrogich mieszkań ubogim rodzinom
okruszek.org.pl
Kliknij i przejdź
okruszek.org.pl
Celem akcji Okruszek jest pozyskanie środków na działalności statutową Towarzystwa, a także krzewienie idee pomocy bezdomnym i ubogim oraz prowadzenie różnorakich działań na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży.
pustamiska.pl
Kliknij i przejdź
pustamiska.pl
Wiedziony przypadkiem lub chęcią niesienia pomocy możesz otworzyć zaraz stronę pustamiska.pl, Zapraszamy! Celem tegoż programu jest poprawa standardów bytu cierpiących...
dobryklik.pl
Kliknij i przejdź
dobryklik.pl
Kliknij każdego dnia! Odsłonięty obrazek to 10 groszy na realizację charytatywnego celu!
Pytania i odpowiedzi do Pajacyk.pl
Ile razy dziennie mogę klikać w pajacyka?
Nie ma limitu na kliknięcia, im więcej spędzisz na stronie pajacyk.pl tym lepiej, jednak tylko jeden klik dziennie może pomóc w zapewnieniu dzieciom posiłków. Jeśli chciałbym pomóc w inny sposób, umieść banery pajacyka na swoich stronach lub blogu oraz zachęcaj znajomych do klikania.