Pajacyk.pl

Pajacyk.pl
pajacyk.pl
Pajacyk to działający od 1998 roku program Polskiej Akcji Humanitarnej, który finansuje posiłki w szkołach oraz placówkach środowiskowych, a także dostarcza żywność tam, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne. Pajacyk.pl w latach 1998 - 2016 sfinansował posiłki dla ponad 66 tys. dzieci w polskich szkołach. Ponadto zbudował klinikę dożywiająca dzieci w Sudanie oraz dożywił ponad 33 tys. somalijskich dzieci i matek w stanie krytycznym.
Jesteś właścicielem strony pajacyk.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pajacyk

ocena ocena ocena ocena ocena
Maja
Klikam codziennie ^^
Oceniono: 2018-07-31 08:16:42
pajacyk
Średnia ocena: 5 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do pajacyk.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • klikamy i pomagamy
  • akcje charytatywne
  • pomoc potrzebującym
k karmimypsiaki.pl karmimypsiaki.pl
KarmimyPsiaki.pl to sklep internetowy z karmą, akcesoriami i przysmakami dla kotów i psów. Ważną cechą sklepu jest to, że całość przychodu ze sprzedaży przeznaczona jest na pomoc bezdomnym zwierzakom.
d dobryklik.pl dobryklik.pl
Kliknij każdego dnia! Odsłonięty obrazek to 10 groszy na realizację charytatywnego celu!
h habitat.pl habitat.pl
Pozarządowa organizacja chrześcijańska, której głównym celem jest pomoc w budowaniu solidnych, trwałych i niedrogich mieszkań ubogim rodzinom
o okruszek.org.pl okruszek.org.pl
Celem akcji Okruszek jest pozyskanie środków na działalności statutową Towarzystwa, a także krzewienie idee pomocy bezdomnym i ubogim oraz prowadzenie różnorakich działań na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży.
p polskieserce.pl polskieserce.pl
Strona zabrzańskiej Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, kierowanej przez prof. Zbigniewa Religę, opisująca program budowy polskiego sztucznego serca.
p pustamiska.pl pustamiska.pl
Wiedziony przypadkiem lub chęcią niesienia pomocy możesz otworzyć zaraz stronę pustamiska.pl, Zapraszamy! Celem tegoż programu jest poprawa standardów bytu cierpiących...
Ile razy dziennie mogę klikać w pajacyka?
Nie ma limitu na kliknięcia, im więcej spędzisz na stronie pajacyk.pl tym lepiej, jednak tylko jeden klik dziennie może pomóc w zapewnieniu dzieciom posiłków. Jeśli chciałbym pomóc w inny sposób, umieść banery pajacyka na swoich stronach lub blogu oraz zachęcaj znajomych do klikania.