Podobne Strony

Partyumarty.pl

Partyumarty.pl jest to imprezowy sklep internetowy, w którym znaleźć można gadżety preferowane na każdą okazję. Firma jest odkrywcza na rynku i skrupulatnie pozyskuje nowych klientów. W asortymencie znaleźć można m.in.: balony, przebrania, kostiumy, świeczki, upominki i wiele więcej. Swoje indywidualne potrzeby dotyczące wyboru prezentu można dostosować, wchodząc w odpowiednią zakładkę. Znajdują się tam motywy produktu, okoliczności imprezy, a także płeć obdarowanego. Czas realizacji zależny jest od indywidualnego produktu oraz jego dostępności w magazynie. Podczas składania zamówienia, szczegółowe informacje zostają wysyłane do Klienta. Firma zapewnia różne formy dowozu - koszt wysyłki kurierem GLS wynosi 11,90 zł, zaś odbiór w Paczkomacie 5,90. W przypadku zamówień powyżej 200 zł, dostawa jest darmowa. Zgodnie z prawem każdy Konsument ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyn i bez ponoszenia kosztów, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia produktu.

Podobne strony do partyumarty.pl

Produkty od podobnych stron

congee.pl
Kliknij i przejdź
congee.pl
Sklep internetowy congee.pl to miejsce, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie dla siebie akcesoria oraz przebrania z myślą o dobrej zabawie i rozrywce.
sklepanimatora.pl
Kliknij i przejdź
sklepanimatora.pl
Sklepanimatora.pl to bardzo duży wybór artykułów do dekoracji imprez okolicznościowych tematycznych, do facepainting'u, oraz wspomagające pracę nauczycieli w przedszkolach, czy szkołach za pomocą zabawek edukacyjnych. Współpracują z firmami specjalizującymi się w animacjach i tym podobne.
naimpreze.pl
Kliknij i przejdź
naimpreze.pl
Na Imprezę to sklep internetowy, który powstał z myślą o osobach, które uwielbiają celebrować zabawę w nietuzinkowy sposób. W ofercie znajdziemy akcesoria na każdy rodzaj uroczystości, od urodzin dziecka, po 18-tkę czy balu dla dorosłych między innymi maski, kostiumy i dodatki, akcesoria na baby Shower oraz dekoracje.