Pizzaportal.pl

Pizzaportal.pl
pizzaportal.pl
Pizzaportal.pl to witryna internetowa dla zamawiających jedzenie online. Platforma ta, oferuje usługę znalezienia wszystkich najlepszych restauracji i zamówienia z nich dowolnych dań. Lokale gastronomii decydujące się współpracować z firmą pizzaportal.pl dostarczają swoją ofertę, a pizzaportal.pl umieszcza ją na swojej platformie internetowej. Celem firmy jest utrzymanie stałej ceny restauracji oraz efektywny czas oczekiwania na danie i wyjątkowy komfort zamówienia. Pizzaportal.pl powstał w 2005 roku na terenach Skandynawii. Firmę zainicjowało trzech studentów: Per Anders Bjelkstål, Dan Castillo i Erik Mellström, tworząc spółkę OnlinePizza Norden AB w Linköping w Szwecji. Prosty serwis z lokalnymi pizzeriami, ze względu na duże zainteresowanie szybko przerodził się w większy projekt. W roku 2009 połączono siły z Pizza.nu. i austriackim Mjam.at. Tego samego roku, Lech Kaniuk - współzałożyciel i inwestor, wyjechał ze Szwecji do Polski i założył polski serwis PizzaPortal.pl, pod szyldem Restaurant Partner Polska Sp. z o.o.
Jesteś właścicielem strony pizzaportal.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pizzaportal

ocena ocena ocena ocena ocena
Monika
Polecam! Często zamawiam przez Pizzaportal obiady do pracy. Duży wybór dostawy jedzenia różnych kuchni w pobliżu miejsca przebywania.
Oceniono: 2019-03-19 11:40:13
ocena ocena ocena ocena ocena
Jasiek
R E W E L A C J A
Oceniono: 2018-09-17 01:13:45
ocena ocena ocena ocena ocena
Klaudia
Fajna strona, zawsze zamawiamy z niej jedzenie do pracy :) Duży wybór fajnych knajp
Oceniono: 2018-07-27 23:52:22
ocena ocena ocena ocena ocena
Gamer
Super strona, często z niej korzystam, najczęściej zamawiam z Harbi Kebab. Polecam!
Oceniono: 2018-07-14 12:48:29
ocena ocena ocena ocena ocena
Mirka
Świetna strona, zamawiamy zawsze ze znajomymi przez pizza portal jedzenie do pracy. Początkowo było sporo błędów, ale z po zgłoszeniu dosyć szybko naprawiają.
Oceniono: 2017-03-21 20:08:18
pizzaportal
Średnia ocena: 5 / Głosów: 5
Dodaj opinie

Podobne strony do pizzaportal.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • dostawa jedzenia do domu
  • zamawianie pizzy
d dagrasso.pl
nowość
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.
p pizzadominium.pl pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
p pyszne.pl pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
k kfc.pl kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
p pizzahut.pl pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.
s skubacz.pl skubacz.pl
Skubacz.pl - zamów szybko i prosto jedzenie online