fb

Play.pl

Play.pl
play.pl
Play.pl to najczęściej wybierana sieć w Polsce. Z usług sieci korzysta już ponad 14,6 mln Polaków stanowiąc ponad 25,6% udziału w rynku. W ostatnich latach PLAY nadal jest w czołówce sieci komórkowych, do którego klienci decydują się przenieść swój numer. PLAY dzięki temu osiąga wysokie miejsce na rynku (MNP) osiągając ponad 50% udziału rynku. Od listopada 2013 sieć oferuje 4G LTE, która obecnie swoim zasięgiem obejmując ponad 81,5% populacji kraju Polski, a od marca 2014 Play oferuje pierwszą na polskim rynku ofertę dedykowaną dla rodzin, nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM w comiesięcznej opłacie. Od sierpnia 2014 Play oferuje Play Internet - nielimitowany dostęp do internetu w technologii 4G LTE, tak dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Jesteś właścicielem strony play.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o play

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne sieci komórkowe do play.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telefonia komórkowa
  • bezprzewodowy internet
v virginmobile.pl virginmobile.pl
Virgin Mobile Polska jest częścią Virgin, międzynarodowej grupy inwestycyjnej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie.
t t-mobile.pl t-mobile.pl
Opis do strony t-mobile.pl oczekuje na dodanie.
n njumobile.pl njumobile.pl
29 zł i rozmawiasz ile chcesz. Przenieś numer do njumobile.pl
o orange.pl orange.pl
Opis do strony orange.pl oczekuje na dodanie.
p plus.pl plus.pl
Plus.pl - sieć komórkowa, internet, telewizja
h heyah.pl heyah.pl
Darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich w Heyah,najtańsze rozmowy już od 29 gr/min do wszystkich sieci w taryfie Nowa Heyah. Nowoczesne telefony w ofercie Heyah MIX: Samsung Avila, Nokia 7230, Nokia 5230. Szybki Mobilny Internet 3G na kartę.
p plushbezlimitu.pl plushbezlimitu.pl
Operator sieci komórkowej oferujący abonamenty od 10 do 25 zł miesięcznie na czas nieokreślony lub 24 miesiące.