Plushbezlimitu.pl

Plushbezlimitu.pl
plushbezlimitu.pl
Plush to sieć należąca do sieci Plus, która jest również właścicielem oferty Sami Swoi. Plush i Plush Abo to oferta stworzona dla młodych ludzi, którzy nie chcą jeszcze łączyć się na stałe z siecią komórkową. Plush oferuje bardzo atrakcyjne oferty telefonii komórkowej i internetu. Każdy młody człowiek chce mieć zarówno rozmowy, smsy bez ograniczeń oraz najwyższą prędkość internetu. W rankingu ofert na kartę Plush wciąż plasuje się w ścisłej 3 najlepszych oferentów. Chcąc zamówić kartę lub przenieść numer korzystamy ze strony internetowej, gdzie znajdziemy najciekawsze oferty i sami dopasujemy to, co nas najbardziej interesuje. Klient ma możliwość wyboru oferty bez telefonu, ale także z najnowszymi aparatami telefonicznymi.
Jesteś właścicielem strony plushbezlimitu.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o plushbezlimitu

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do plushbezlimitu.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telefonia komórkowa
n njumobile.pl njumobile.pl
Nju Mobile to marka wprowadzona na rynek przez Orange Polska w 2013 r. Firma ta świadczy usługi telefonii komórkowej w całym jej zakresie.
p play.pl play.pl
FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci. Smartfony już od 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive.
v virginmobile.pl virginmobile.pl
Virgin Mobile Polska jest częścią Virgin, międzynarodowej grupy inwestycyjnej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie.
t t-mobile.pl t-mobile.pl
T-mobile.pl to najczęściej wybierana sieć komórkowa na arenie międzynarodowej, której właścicielem jest Telekom Deutschland działający od 2010 roku.
h heyah.pl heyah.pl
Darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich w Heyah,najtańsze rozmowy już od 29 gr/min do wszystkich sieci w taryfie Nowa Heyah. Nowoczesne telefony w ofercie Heyah MIX: Samsung Avila, Nokia 7230, Nokia 5230. Szybki Mobilny Internet 3G na kartę.
o orange.pl orange.pl
Orange to lider rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Oferuje swoim klientom telefonię stacjonarną, komórkową, internet oraz niezawodną transmisję danych.
p plus.pl plus.pl
Plus.pl - sieć komórkowa, internet, telewizja