Pyszne.pl

Pyszne.pl to sklep online szybkich i wygodnych zamówień gastronomicznych. Portal o idealnym rozwiązaniu dla osób, którym nie chce się gotować lub gdy ich lodówka jest pusta. Platforma zamówień pyszne.pl posiada ogromną liczbę kontaktów sieci restauracji zlokalizowanych na terenie całej Polski. W sposób szybki i wygodny klienci pyszne.pl mogą odnaleźć wszystkie restauracje ze swojego miasta i okolicy z ulubionymi daniami online. Po rejestracji, każdy klient dzięki spersonalizowanemu kontu, staje się użytkownikiem z łatwym dostępem do serwisu. Płatności za wybrane dania klient może dokonać gotówką, online przy pomocy dotpay bądź karty kredytowej lub PayPal. Użytkownicy serwisu mogą zdobywać punkty lojalnościowe oceniając i wystawiając swoje opinie restauracjom.

Podobne strony do pyszne.pl

Produkty od podobnych stron

company.fit
Kliknij i przejdź
company.fit
Company.fit to darmowa platforma na której każda firma może dodać za darmo swoją ofertę i dodać obszar działalności.
pizzadominium.pl
Kliknij i przejdź
pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
pizzaportal.pl
Kliknij i przejdź
pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
ubereats.com
Kliknij i przejdź
ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
pizzahut.pl
Kliknij i przejdź
pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
roomservice.pl
Kliknij i przejdź
roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.
kfc.pl
Kliknij i przejdź
kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
dagrasso.pl
Kliknij i przejdź
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.