Pyszne.pl

Pyszne.pl
pyszne.pl
Pyszne.pl to sklep online szybkich i wygodnych zamówień gastronomicznych. Portal o idealnym rozwiązaniu dla osób, którym nie chce się gotować lub gdy ich lodówka jest pusta. Platforma zamówień pyszne.pl posiada ogromną liczbę kontaktów sieci restauracji zlokalizowanych na terenie całej Polski. W sposób szybki i wygodny klienci pyszne.pl mogą odnaleźć wszystkie restauracje ze swojego miasta i okolicy z ulubionymi daniami online. Po rejestracji, każdy klient dzięki spersonalizowanemu kontu, staje się użytkownikiem z łatwym dostępem do serwisu. Płatności za wybrane dania klient może dokonać gotówką, online przy pomocy dotpay bądź karty kredytowej lub PayPal. Użytkownicy serwisu mogą zdobywać punkty lojalnościowe oceniając i wystawiając swoje opinie restauracjom.
Jesteś właścicielem strony pyszne.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pyszne

ocena ocena ocena ocena ocena
Kasia
Dużo restauracji w jednym miejscu! Łatwy wybór, szybka dostawa jedzenia. Polecam! Nigdy nie miałam kłopotów z zamówieniem na tym portalu.
Oceniono: 2019-04-04 18:00:39
ocena ocena ocena ocena ocena
Damian
Niestety ale pysznepl nie realizuje zwrotów w przypadku anulowanego zamówienia przy płatności btc, w dodatku straciłem dużo czasu użerając się z nimi i tumacząc że bitcoin to nie bank. Po wszystkim obiecano mi zwrot w ciągu 10 dni ale pomimo wielokrotnego wysłania danych do zwrotu (maile+formularz), już ponad 4 miesiace minęly i nadal nie otrzymałem wpłaty, całkowite zero odzewu z ich strony.
Oceniono: 2018-12-14 18:30:58
ocena ocena ocena ocena ocena
Geek
Spoko strona tylko robią mniej promocji niż pizzaportal
Oceniono: 2018-08-17 10:09:00
ocena ocena ocena ocena ocena
Zniechecony
Witam.ta firma to porażka.jeśli chodzi o sprawy infolinia.porozumienia z ludźmi.stwarzaniem umowy.która i tak nie jest respektowania.to tylko niektóre.z rzeczy.które tak szybko jak się z nimi związałam.tak szybko rozwiazalem umowę. Nikomu nie polecam tych niekompetentnych osób.które tworzą tafirme.
Oceniono: 2017-08-16 13:00:38
pyszne
Średnia ocena: 3 / Głosów: 4
Dodaj opinie

Podobne strony do pyszne.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • dostawa jedzenia do domu
d dagrasso.pl
nowość
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.
p pizzadominium.pl pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
p pizzaportal.pl pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
k kfc.pl kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
p pizzahut.pl pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.