fb

Pyszne.pl

Pyszne.pl
pyszne.pl
Pyszne.pl to sklep online szybkich i wygodnych zamówień gastronomicznych. Portal o idealnym rozwiązaniu dla osób, którym nie chce się gotować lub gdy ich lodówka jest pusta. Platforma zamówień pyszne.pl posiada ogromną liczbę kontaktów sieci restauracji zlokalizowanych na terenie całej Polski. W sposób szybki i wygodny klienci pyszne.pl mogą odnaleźć wszystkie restauracje ze swojego miasta i okolicy z ulubionymi daniami online. Po rejestracji, każdy klient dzięki spersonalizowanemu kontu, staje się użytkownikiem z łatwym dostępem do serwisu. Płatności za wybrane dania klient może dokonać gotówką, online przy pomocy dotpay bądź karty kredytowej lub PayPal. Użytkownicy serwisu mogą zdobywać punkty lojalnościowe oceniając i wystawiając swoje opinie restauracjom.
Jesteś właścicielem strony pyszne.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pyszne

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do pyszne.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • dostawa jedzenia do domu
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
p pizzaportal.pl pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
p pizzahut.pl pizzahut.pl
Opis do strony pizzahut.pl oczekuje na dodanie.
t telepizza.pl telepizza.pl
Sprawdź nasze promocje i zamów już dziś! Różnorodność smaków, nowe zaskakujące kompozycje i świeże ręcznie wyrabiane ciasto - to podstawa naszych pizz!
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.