Pzu.pl

Pzu.pl
pzu.pl
PZU to największa w Europie Środkowo-Wschodniej instytucja finansowa, która specjalizuje się w ubezpieczeniach osób, życia, mienia, samochodów, ubezpieczeniach turystycznych, ubezpieczeniach firm i innych instytucji. Proponuje również inwestowanie w fundusze inwestycyjne, ale również indywidualny program emerytalny. Każdy, kto myśli o przyszłości swojej i rodziny może zakupić on-line wybrany produkt finansowy. Wszelakich zgłoszeń roszczeń od firmy można również w wygodny sposób dokonać przez internet. Skarb Państwa jest w posiadaniu 35 % akcji Grupy Kapitałowej PZU.
Jesteś właścicielem strony pzu.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o pzu

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do pzu.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • ubezpieczenia
l link4.pl link4.pl
Jesteśmy liderami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdź atrakcyjne ubezpieczenia OC, AC oraz turystyczne i mieszkaniowe dostępne w Link4!
w wpodrozy.aviva.pl
nowość
wpodrozy.aviva.pl
Wpodrozy.aviva.pl oferuje ubezpieczenie podróżne online.
p proama.pl proama.pl
Proama oferuje ubezpieczenia komunikacyjne (ubezpieczenie samochodu): OC (od odpowiedzialności cywilnej), AC (autocasco) oraz szereg dodatkowych ubezpieczeń takich jak Assistance, Super Assistance, Zielona Karta, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ubezpieczen