Rolmarket.pl

Rolmarket.pl
rolmarket.pl
Rolmarket jest to internetowy sklep ogrodniczy, który istnieje od 1996 roku. Swoją sprzedaż stacjonarną prowadzi w Centrum Ogrodniczym w Cieślach. Bogata oferta Rolmarket zawiera: agrowłókniny, artykuły do uprawy i ochrony roślin, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, a także wszelkiego rodzaju meble i akcesoria zarówno do wnętrz jak i ogrodu. Mając na uwadze korzyści dla klientów wynikające z zakupów, firma regularnie oferuje promocje "cięcie tygodnia", w której przedstawione są produkty objęte niższą ceną. Aby być informowanym o atrakcyjnych rabatach czy promocjach sklepu Rolmarket.pl należy zapisać się do Newslettera, podając swój adres e-mail. Jakość produktów Rolmarket potwierdzają zdobyte liczne nagrody w tym między innymi „Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w 2017 czy też otrzymanie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2018 w kategorii "internetowe sklepy ogrodnicze". Średni czas oczekiwania na dostawę wynosi od 1 do 5 dni. Produkty pakowane i wysyłane są wyłącznie w dni robocze. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy w sklepie Rolmarket.pl w ciągu 100 dni – bez podania przyczyny.
Jesteś właścicielem strony rolmarket.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o rolmarket

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do rolmarket.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • sklep ogrodniczy
s sklepdlaogrodu.pl sklepdlaogrodu.pl
Sklepdlaogrodu.pl to sklep internetowy w którym każdy miłośnik swojego skrawka ziemi znajdzie coś dla siebie.
s sklep.swiatkwiatow.pl
nowość
sklep.swiatkwiatow.pl
SwiatKwiatow.pl - ogrodniczy sklep internetowy z bogatą ofertą, w której znajdziemy m.in nasiona, cebulki, sadzonki, nawozy i akcesoria ogrodnicze
o ogrodosfera.pl ogrodosfera.pl
W naszej ofercie mamy meble ogrodowe, ogrodzenia drewniane, pergole i altany ogrodowe, stoły ogrodowe oraz donice i kwietniki, place zabaw oraz huśtawki dla dzieci oraz wiele innych produktów
s sadowniczy.pl sadowniczy.pl
Bardzo bogata oferta drzewa owocowe, nasiona i iglaki. Wysyłka GRATIS!!!
e euroogrod.com.pl euroogrod.com.pl
Szeroki asortyment drzew, krzewów, roślin ogrodowych oraz sprzęt ogrodowy
p plumeria.sklep.pl plumeria.sklep.pl
Sklep internetowy Plumeria sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodowe, mikoryza grzybów leśnych, naturalne nawozy. Ekologiczne zakładanie ogrodu.
p przydomu.pl przydomu.pl
Przy domu to portal istniejący od 2014 roku, dzięki zaufanym dostawcom oferuje szeroką gamę artykułów do pielęgnacji ogrodu, ale również wyposażenie, które umili nam czas po wyczerpującym dniu.