Superpolisa.pl

Superpolisa.pl
superpolisa.pl
Superpolisa.pl to portal internetowy na którym znajdziemy porównanie wszystkich firm ubezpieczeniowych funkcjonujących na rynku polskim. Znajdziemy tam m.in. takie firmy, jak PZU, Warta, Ergo Hestia, Allianz, Aviva, Proama, Generali, Link4, Unika i wiele innych towarzystw. Po wypełnieniu danych dotyczących danego ubezpieczenia, porównywarka znajdzie dla nas najkorzystniejszą ofertę. Dzięki Superpolisa.pl znajdziemy dla siebie ubezpieczenia pojazdów (OC/AC), ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenia mienia (mieszkania, domu czy innej nieruchomości). Po wybraniu danego ubezpieczenia, możemy zakupić je na dogodnych warunkach, umowę otrzymamy na adres mailowy. Przed rozpoczęciem okresu ubezpieczenia dane towarzystwo skontaktuje się z nami w celu potwierdzenia danych i ewentualnych oględzin przedmiotu ubezpieczenia. Mamy również 14 dni na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji.
Jesteś właścicielem strony superpolisa.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o superpolisa

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do superpolisa.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • porównywarka ubezpieczeń
i inseco.pl inseco.pl
Oferta firmy to: polisa online, ubezpieczenia domu, ubezpieczenie w podróży krajowej i ubezpieczenia online. W naszej ofercie ponadto: porównywanie ubezpieczeń, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia kosztów leczenia oraz ubezpieczenia apartamentu. Ubezpi
i ipolisa.pl ipolisa.pl
Ipolisa.pl to porównywarka ubezpieczeń 15 towarzystw: samochodu, mieszkania, na życie... W kalkulatorze OC AC porównasz i kupisz najtańsze polisy komunikacyjne. Szybko porównaj ubezpieczenia i kup tanie ubezpieczenie auta, mieszkania i rodziny.