fb

T-mobile.pl

T-mobile.pl
t-mobile.pl
T-mobile.pl to najczęściej wybierana sieć komórkowa na arenie międzynarodowej, której właścicielem jest Telekom Deutschland działający od 2010 roku. Grupa ta funkcjonuje w obrębie wielu operatorów GSM w Stanach Zjednoczonych i Europie. T-Mobile posiada 129 mln abonentów, plasując się na 7 miejsce w skali światowej co do liczby klientów w usługach telekomunikacyjnych. Natomiast jako Grupa po Vodafone i Telefónice pod względem wielkości operatorem na świecie zajmuje trzecie miejsce. W Wielkiej Brytanii, T-Mobile jest częścią joint-venture tworząca spółkę z Orange Everything Everywhere.
Jesteś właścicielem strony t-mobile.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o T-mobile

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne sieci komórkowe do t-mobile.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • telefonia komórkowa
  • bezprzewodowy internet
v virginmobile.pl
polecamy
virginmobile.pl
Virgin Mobile Polska jest częścią Virgin, międzynarodowej grupy inwestycyjnej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie.
p play.pl play.pl
FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci. Smartfony już od 1 zł. Mobilny Internet Play Online od 15 zł w ofercie All Inclusive.
n njumobile.pl njumobile.pl
29 zł i rozmawiasz ile chcesz. Przenieś numer do njumobile.pl
o orange.pl orange.pl
Opis do strony orange.pl oczekuje na dodanie.
p plus.pl plus.pl
Plus.pl - sieć komórkowa, internet, telewizja
h heyah.pl heyah.pl
Darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich w Heyah,najtańsze rozmowy już od 29 gr/min do wszystkich sieci w taryfie Nowa Heyah. Nowoczesne telefony w ofercie Heyah MIX: Samsung Avila, Nokia 7230, Nokia 5230. Szybki Mobilny Internet 3G na kartę.