Taktofinanse.pl

Taktofinanse.pl
taktofinanse.pl
Takto Finanse to firma finansowa specjalizująca się w pożyczkach ratalnych na okres od 6 do 36 miesięcy. Kwota o jaką można wnioskować wynosi od 500 zł do 10 000 zł. Osoba ubiegająca się o pożyczkę powinna posiadać skan dowodu osobistego oraz jeden dokument potwierdzający dochód w przypadku umowy o pracę, np. potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z banku, druk RMUA za ostatni miesiąc lub zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy. Wnioskujący który jest na emeryturze lub zasiłku przedemerytalnym powinien dostarczyć jeden dokument z potwierdzeniem dochodu: wpływ emerytury na konto bankowe; ostatni odicek pocztowy z emerytury lub dcyzję o waloryzacji emerytury. Renciści muszą dostarczyć jeden z następujących dokumentów: ostatni odcinek pocztowy renty, zaświadczenie z zakładu rentowo-emerytalnego, potwierdzenie wpływu renty na konto lub decyzję o waloryzacji renty. Osoby na działalności gospodarczej muszę dostarczyć do wyboru: druk karty podatkowej, wyciąg z książki przychodów i rozchodów, eweidencje przychodów dla ryczału, wyciąg bankowy z konta firmowego lub osobistego lub potwierdzenie dokonania płatności podataku dochodowego za ostatni miesiąc. Osoby na zasiłku muszą dostarczyć decyzję o przyznaniu świadczenia GOPS, MOPS lub UMiG lub ewentualnie decyzję o waloryzacji świadczenia. Wnioskujący, którzy mają umowę zlecenie lub umowę o dzieło, muszą dostarczyć jeden z dokumentów potwierdzający dochód z umowy cywilnoprawnej, mianowicie potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatni miesiąc, zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, umowę cywilnoprawną lub druk RMUA za ostatni miesiąc. Rolnicy natomiast muszę dostarczyć jeden z następujących dokumentów: dowód opłacenia ostatniego podatku rolnego, dowody wpłaty składek KRUS za ostatnie trzy miesiące lub kwartał, nakaz płatniczy, zaświadczenie o dochodach z urzędu gminy potwierdzający fakt posiadania gospodarstwa rolnego, ostatnie trzy faktury z puntku skupu lub decyzję o przyznaniu dotacji. Firma może weryfikować dane klientów w bazach BIK, BIG, KRD, ERIF lub KBIG. Klient musi ponadto wpłacić 1 grosz na konto Taktofinanse.pl w celu weryfikacji swoich danych osobowych. Jeśli klient posiada już pożyczkę w Takto Finanse i znalazł sie w sytuacji, w której potrzebuje zaciągnąć kolejną pożyczkę, może to zrobić po spłaceniu 6 rat pierwszej. Klient może mieć maksymalnie 2 jednoczeście zaciągnięte pożyczki w tej firmie. W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, klient może odstąpić od umowy i w ciągu 30 dni jest zobowiązany do zwrotu całości otrzymanej kwoty powiększonej o odsetki. Właścicielem strony jest firma TAKTO Finanse sp. z o.o. z Wrocławia.
Jesteś właścicielem strony taktofinanse.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o Takto Finanse

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne firmy pożyczkowe do taktofinanse.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • pożyczki ratalne
  • pożyczki długoterminowe
w wonga.pl wonga.pl
Wonga.com oferuje szybkie pożyczki pozabankowe, pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 1500 zł na 60 dni kosztuje 10 zł, wonga oferuje również pożyczki w ratach do 3000 zł na maksymalny okres 12 miesięcy.
r ratka.pl ratka.pl
Pożyczka ratalna Ratka to jedna z najtańszych pożyczek online! Pożycz od 1000 do 3400 zł na okres od 6 do 24 miesięcy! Pożyczka online dla Ciebie!
h hapipozyczki.pl hapipozyczki.pl
Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka od 800 do 15000 złotych. Okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.
z zaplo.pl zaplo.pl
Zaplo oferuje szybkie pożyczki do 10 tys. PLN na raty (max. 24 miesiące). Firma jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, właściciela największych firm pożyczkowych w Europie.
v vippo.pl vippo.pl
Vippo to szybkie pożyczki na raty od 6 do 36 miesięcy i w kwocie od 1000 do 5000 zł.
f fellowfinance.pl
nowość
fellowfinance.pl
Fellow Finance to szybkie pożyczki online bez poręczycieli, bez ukrytych kosztów i ze stałym oprocentowaniem. Pożyczki od 1000 do 12 000 zł na okres od 4 do 24 miesięcy.
f ferratum.pl ferratum.pl
Pożyczki krótko i długoterminowe nawet do 3000 zł na 12 miesięcy, pieniądze już nawet w 10 minut na Twoim koncie.
m moneyman.pl moneyman.pl
Szybkie pożyczki online już w 15 min bez wychodzenia z domu. Weź błyskawiczną pożyczkę przez Internet na Moneyman.pl. Pierwsza pożyczka za darmo do 1000 zł.
b banknot.pl banknot.pl
Banknot.pl oferuje szybkie pożyczki od 500 zł do 5 000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Proces przyznania pożyczki odbywa się przez Internet, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać nawet w 5 minut.
r rapidamoney.pl
nowość
rapidamoney.pl
Pożyczka dla osób zadłużonych z czasem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Kwota pożyczki wynosi od 2,5 tys. zł do 25 tys.
e ekassa.com ekassa.com
Ekassa.com to chwilówki i pożyczki ratalne ze spłatami co tydzień.
e euroloan.pl euroloan.pl
Limit dopasowany specjalnie dla Ciebie. Sprawdź teraz ! Brak ukrytych kosztów.
g gotowkanatychmiast.pl gotowkanatychmiast.pl
Oferta GotówkaNatychmiast skierowana jest do osób w wieku 25-80 lat, które nie posiadają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych oraz posiadających stałe źródło dochodu i posiadających stałe miejsce zamieszkania. Pożyczka od 1000 zł do 3400 zł na okres do 24 miesięcy.
p pozyczkaok.pl pozyczkaok.pl
Pożyczka OK to pożyczka na raty, oferująca online do 5000 zł do 30 miesięcy! Najtańsza oferta pożyczki przez internet na rynku! Sprawdź najlepszą ofertę!
s superrata.pl superrata.pl
Super Rata oferuje wygodne kredyty na raty w 100% przez Internet. Poznaj warunki i koszty. Weź pożyczkę na 8, 12, 24 lub 30 miesięcy i spłacaj bez wychodzenia z domu.
a aasapolska.pl aasapolska.pl
Aasa Polska oferuje pożyczkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest jednak nie tylko zaspokojenie potrzeb naszych klientów, ale przede wszystkim bierzemy pod uwagę ich możliwości. Kierujemy się zasadą odpowiedzialnego pożyczan
f FinAi - Pierwszy sklep z kredytami bankowymi online finai.pl
Wybierz interesującą Cię kwotę kredytu i czas spłaty, a FinAi obliczy Twoją zdolność i przedstawi Ci realną ofertę kredytu od wielu banków. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie!