Taktofinanse.pl

Taktofinanse.pl
taktofinanse.pl
Takto Finanse to firma finansowa specjalizująca się w pożyczkach ratalnych na okres od 6 do 36 miesięcy. Kwota o jaką można wnioskować wynosi od 500 zł do 10 000 zł. Osoba ubiegająca się o pożyczkę powinna posiadać skan dowodu osobistego oraz jeden dokument potwierdzający dochód w przypadku umowy o pracę, np. potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z banku, druk RMUA za ostatni miesiąc lub zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy. Wnioskujący który jest na emeryturze lub zasiłku przedemerytalnym powinien dostarczyć jeden dokument z potwierdzeniem dochodu: wpływ emerytury na konto bankowe; ostatni odicek pocztowy z emerytury lub dcyzję o waloryzacji emerytury. Renciści muszą dostarczyć jeden z następujących dokumentów: ostatni odcinek pocztowy renty, zaświadczenie z zakładu rentowo-emerytalnego, potwierdzenie wpływu renty na konto lub decyzję o waloryzacji renty. Osoby na działalności gospodarczej muszę dostarczyć do wyboru: druk karty podatkowej, wyciąg z książki przychodów i rozchodów, eweidencje przychodów dla ryczału, wyciąg bankowy z konta firmowego lub osobistego lub potwierdzenie dokonania płatności podataku dochodowego za ostatni miesiąc. Osoby na zasiłku muszą dostarczyć decyzję o przyznaniu świadczenia GOPS, MOPS lub UMiG lub ewentualnie decyzję o waloryzacji świadczenia. Wnioskujący, którzy mają umowę zlecenie lub umowę o dzieło, muszą dostarczyć jeden z dokumentów potwierdzający dochód z umowy cywilnoprawnej, mianowicie potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatni miesiąc, zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, umowę cywilnoprawną lub druk RMUA za ostatni miesiąc. Rolnicy natomiast muszę dostarczyć jeden z następujących dokumentów: dowód opłacenia ostatniego podatku rolnego, dowody wpłaty składek KRUS za ostatnie trzy miesiące lub kwartał, nakaz płatniczy, zaświadczenie o dochodach z urzędu gminy potwierdzający fakt posiadania gospodarstwa rolnego, ostatnie trzy faktury z puntku skupu lub decyzję o przyznaniu dotacji. Firma może weryfikować dane klientów w bazach BIK, BIG, KRD, ERIF lub KBIG. Klient musi ponadto wpłacić 1 grosz na konto Taktofinanse.pl w celu weryfikacji swoich danych osobowych. Jeśli klient posiada już pożyczkę w Takto Finanse i znalazł sie w sytuacji, w której potrzebuje zaciągnąć kolejną pożyczkę, może to zrobić po spłaceniu 6 rat pierwszej. Klient może mieć maksymalnie 2 jednoczeście zaciągnięte pożyczki w tej firmie. W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, klient może odstąpić od umowy i w ciągu 30 dni jest zobowiązany do zwrotu całości otrzymanej kwoty powiększonej o odsetki. Właścicielem strony jest firma TAKTO Finanse sp. z o.o. z Wrocławia.
Jesteś właścicielem strony taktofinanse.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o Takto Finanse

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne firmy pożyczkowe do taktofinanse.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • pożyczki ratalne
  • pożyczki długoterminowe
w wonga.pl wonga.pl
Wonga.com oferuje szybkie pożyczki pozabankowe, pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 1500 zł na 60 dni kosztuje 10 zł, wonga oferuje również pożyczki w ratach do 3000 zł na maksymalny okres 12 miesięcy.
r ratka.pl ratka.pl
Pożyczka ratalna Ratka to jedna z najtańszych pożyczek online! Pożycz od 1000 do 3400 zł na okres od 6 do 24 miesięcy! Pożyczka online dla Ciebie!
h hapipozyczki.pl hapipozyczki.pl
Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka od 800 do 15000 złotych. Okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.
z zaplo.pl zaplo.pl
Zaplo oferuje szybkie pożyczki do 10 tys. PLN na raty (max. 24 miesiące). Firma jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, właściciela największych firm pożyczkowych w Europie.
v vippo.pl vippo.pl
Vippo to szybkie pożyczki na raty od 6 do 36 miesięcy i w kwocie od 1000 do 5000 zł.
l lendonraty.pl
nowość
lendonraty.pl
Lendonraty.pl to instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych. Kwota pierwszej pożyczki dla stałych klientów wynosi maksymalnie 6 000 zł na 18 miesięcy. Dla stałych klientów oferują do 10 000 zł na okres spłaty do 24 miesięcy.
f fellowfinance.pl
nowość
fellowfinance.pl
Fellow Finance to szybkie pożyczki online bez poręczycieli, bez ukrytych kosztów i ze stałym oprocentowaniem. Pożyczki od 1000 do 12 000 zł na okres od 4 do 24 miesięcy.
f ferratum.pl ferratum.pl
Pożyczki krótko i długoterminowe nawet do 3000 zł na 12 miesięcy, pieniądze już nawet w 10 minut na Twoim koncie.
y yolo.pl
nowość
yolo.pl
Yolo to firma z siedzibą w Warszawie, która udziela pożyczek ratalnych w postaci karty. Pożyczkę można zaciągnąć od kwoty 1000 zł do 8000 zł rozkładając na raty od 6 do 36 rat. Pierwsza pożyczka jest za darmo pod warunkiem, że spłacimy pożyczkę w pierwszych 30 dniach w czasie trwania umowy.
b banknot.pl banknot.pl
Banknot.pl oferuje szybkie pożyczki od 500 zł do 5 000 zł w formie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Proces przyznania pożyczki odbywa się przez Internet, a decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać nawet w 5 minut.
r rapidamoney.pl
nowość
rapidamoney.pl
Pożyczka dla osób zadłużonych z czasem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Kwota pożyczki wynosi od 2,5 tys. zł do 25 tys.
d duetkasa.pl
nowość
duetkasa.pl
Duetkasa to firma finansowa oferująca pożyczki przez internet. Firma oferuje pożyczki długoterminowe od kwoty 2500 zł do nawet 25000 zł na okres od 12 do 60 miesięcy.
l loanme.pl
nowość
loanme.pl
LoanMe to firma finansowa udzielająca pożyczek przez internet z tygodniowym planem spłat. Kwota pożyczki może wynieść od 1000 do nawet 11000 zł. Czas spłaty wynosi maksymalnie 130 tygodni.
e ekassa.com ekassa.com
Ekassa.com to chwilówki i pożyczki ratalne ze spłatami co tydzień.
e ekredycik.pl
nowość
ekredycik.pl
eKredycik - pożyczka ratalna 2000-5000 zł - okres pożyczki: 6-30 miesięcy - wiek klienta: 20-80 lat - brak przelewu 1gr lub weryfikacji kodem z sms
e euroloan.pl euroloan.pl
Limit dopasowany specjalnie dla Ciebie. Sprawdź teraz ! Brak ukrytych kosztów.
g gotowkanatychmiast.pl gotowkanatychmiast.pl
Oferta GotówkaNatychmiast skierowana jest do osób w wieku 25-80 lat, które nie posiadają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych oraz posiadających stałe źródło dochodu i posiadających stałe miejsce zamieszkania. Pożyczka od 1000 zł do 3400 zł na okres do 24 miesięcy.
p pozyczkaok.pl pozyczkaok.pl
Pożyczka OK to pożyczka na raty, oferująca online do 5000 zł do 30 miesięcy! Najtańsza oferta pożyczki przez internet na rynku! Sprawdź najlepszą ofertę!
s superrata.pl superrata.pl
Super Rata oferuje wygodne kredyty na raty w 100% przez Internet. Poznaj warunki i koszty. Weź pożyczkę na 8, 12, 24 lub 30 miesięcy i spłacaj bez wychodzenia z domu.
e ekassa.pl
nowość
ekassa.pl
EKassa to firma finansowa oferująca pożyczki przez internet. Dzięki szerokiej ofercie pożyczek, zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów. EKassa oferuje pożyczki krótkoterminowe od 400 zł do 300 zł na okres od 7 do 28 dni.
f funeda.pl
nowość
funeda.pl
Funeda to wygodny i szybki sposób finansowania w dowolnych przypadkach i celach. Firma udziela pożyczek w ratach do 12 000 PLN na okres do 48 miesięcy.
a aasapolska.pl aasapolska.pl
Aasa Polska oferuje pożyczkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest jednak nie tylko zaspokojenie potrzeb naszych klientów, ale przede wszystkim bierzemy pod uwagę ich możliwości. Kierujemy się zasadą odpowiedzialnego pożyczan
f FinAi - Pierwszy sklep z kredytami bankowymi online finai.pl
Wybierz interesującą Cię kwotę kredytu i czas spłaty, a FinAi obliczy Twoją zdolność i przedstawi Ci realną ofertę kredytu od wielu banków. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie!