fb

Tb7.pl

Tb7.pl
tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł! Strona internetowa znajduje się na 1104558 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stroną z małym ruchem. Dla witryny tb7 znaleźliśmy aktualnie 10 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony tb7.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o tb7

ocena ocena ocena ocena ocena
Maha
Serwis ma bardzo słabe prędkości transferu, max to ok. 700kbps. Jedyna zaleta to cena. Nie polecam!
Oceniono: 2017-09-17 21:09:45
ocena ocena ocena ocena ocena
Serwis dobry... o ile działa
Niestety, często zdarzają się dziwne sytuacje (brak możliwości ściągnięcia plików, dramatycznie niska prędkość transferu, ginąca pula transferu). Rozumiem, że błędy się zdarzają. Ale nie jestem w stanie zrozumieć reakcji na zgłaszane problemy: maile pozostają bez jakiejkolwiek odpowiedzi, wpisy na fb są natychmiastowo kasowane, pozostają tylko 'cukiereczki' wychwalające tb7 pod niebiosa. Krótko mówiąc, pod tym względem - straszna wiocha.
Oceniono: 2017-08-01 14:58:09
tb7
Średnia ocena: 1.5 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do tb7.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • pobieranie bez limitów
  • jedno konto do hostingów premium
f filebit.pl filebit.pl
Platforma Filebit – ściąganie bez limitów. Konto Premium do Rapidshare, Turbobit, Hotfile, Netload, Bitshare. Korzystne stawki za każdy pakiet!
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
n nopremium.pl nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN!
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapideo.pl rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.
r rapidtraffic.pl rapidtraffic.pl
Opis do strony rapidtraffic.pl oczekuje na dodanie.
t twojlimit.pl twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyœ posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare, pobie