Telepizza.pl

Telepizza.pl
telepizza.pl
Telepizza.pl to platforma internetowa należąca do międzynarodowej sieci pizzerii, dostarczającej pyszne i gorące pizze do domów w prawie 70 miastach Polski. Telepizza, to ponad 1300 lokali w takich krajach jak: Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru i wielu innych. Specjalnością telepizzy jest pizza ręcznie wyrabiana i przygotowywana na bazie świeżego i naturalnego ciasta. Telepizza oferuje pizzę klasyczną, ale także nowe pizze z nietypowymi smakami. Firma powstała w Hiszpanii, a jej pierwszy lokat otwarto w Madrycie w roku 1988. W Polsce powstała w 1992 roku z pierwszym lokalem otwartym na ulicy Prostej w Warszawie. Dziś Telepizza dysponuje 120 restauracjami prężnie rozwijając się szczególnie od roku 2001 dzięki systemowi franczyzowemu.
Jesteś właścicielem strony telepizza.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o telepizza

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do telepizza.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • dostawa jedzenia do domu
  • sieć pizzerii
p pizzadominium.pl pizzadominium.pl
Pizza Dominium to sieć 70 restauracji w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku w Warszawie.
d dagrasso.pl
nowość
dagrasso.pl
Da Grasso - to największa sieć pizzerii w Polsce, która powstała w latach 90-tych w Łodzi. Na terenie kraju liczy ponad 200 lokali. Posiadają szeroki wybór dań kuchni włoskiej: pizze, makarony, lasagne, dania rybne i owoce morza, dania wegetariańskie, zupy oraz przekąski, sałatki i desery. Da Grasso daje możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu.
p pyszne.pl pyszne.pl
Menu najlepszych pizzerii i restauracji w jednym miejscu. W ofercie pizza, sushi i wiele innych. Sprawdź opinie i zamów przez Internet. Szybko i wygodnie.
p pizzaportal.pl pizzaportal.pl
Pizza i jedzenie, dostawa i na wynos – Twoja Pizzeria i Restauracja Online! Ponad 100 000 zadowolonych uzytkowników. 439 pizzerii w 61 miastach
u ubereats.com ubereats.com
UberEATS to jedzenie z dostawą do biura i domu z najlepszych restauracji w Warszawie. Aby otrzymać za darmo 15 zł zniżki na pierwsze zamówienia, wpisz kod promocyjny eats-e7r4zaqque
b biesiadowo.pl biesiadowo.pl
Opis do strony biesiadowo.pl oczekuje na dodanie.
k kfc.pl kfc.pl
KFC jest to sieć restauracji, którą charakteryzuje zawsze świeże, przygotowane tuż przed podaniem, ręcznie i od podstaw jedzenie.
p pizzahut.pl pizzahut.pl
Zamawiaj pizze online z dostawą do domu na stronie PizzaHut - międzynarodowej sieci pizzerii działającej od 1958 roku.
r roomservice.pl roomservice.pl
Dostawa jedzenia z restauracji do Twojego domu lub biura w Warszawie w 60 minut.