Twojlimit.pl

Twojlimit.pl
twojlimit.pl
TwojLimit.pl to jedno konto do hostingów premium, dzięki któremu możesz pobierać dowolne pliki z blisko 50 najpopularniejszych serwisów z pełną prędkością. Na liście obsługiwanych stron znajdziemy m.in. rapidu.net, uploaded, filefactory, icerbox, turbobit, rapidgator, hugefiles, a także serwisy wideo takie jak youtube, redtube, tube8 i inne z których możemy pobrać filmy. Nowi użytkownicy mogą dostać aż 1 GB transferu do wykorzystania w ramach testu. W TwójLimit mamy dwie opcje doładowania, czasowe premium oraz doładowanie transferu. Konto możemy doładować tradycyjnym przelewem (najbardziej opłacalne) lub SMS. Zarejestrowani użytkownicy mogę również zdobyć dodatkowy transfer za polecenia nowych użytkowników, chcących pobierać szybko pliki z wielu popularnych serwisów z hostingowych.
Jesteś właścicielem strony twojlimit.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o twojlimit

ocena ocena ocena ocena ocena
Stanisław
Niestety jest coraz gorzej.Komunikat: błąd połączenia z serwerem pojawia się notorycznie. Odradzam ten serwis. Oferują coś, czego nie potrafią dostarczyć.
Oceniono: 2018-12-26 10:28:32
ocena ocena ocena ocena ocena
Marek
Coraz częściej twierdzą , że błąd połączenia z serwerem , lecz jak wejdę na stronę , link jak najbardziej działa - przyznam , staje się to irytujące , chyba poszukam coś innego
Oceniono: 2018-11-30 21:19:18
ocena ocena ocena ocena ocena
Mariusz
Nie polecam. Niestabilne działanie. Drugie oczekiwanie i po kilku godzinach znika link do pobrania Mariusz
Oceniono: 2018-11-02 20:03:56
ocena ocena ocena ocena ocena
rogal
Tylko z tego korzystam, dobra wyszukiwarka. Nie rozumiem że ktoś się czepia prędkości pobierania, 2 min na ściągnięcie filmu to chyba nie tak źle. A może czas zmienić dostawcę Internetu panowie?
Oceniono: 2017-12-10 21:21:05
ocena ocena ocena ocena ocena
jar
Też mam częste problemy z prędkością, sprzedawca mówi że jak ściągnę plik na ich serwer to pobiore go z pełną prędkością, gówno prawda
Oceniono: 2017-12-01 22:10:24
ocena ocena ocena ocena ocena
Piotr
Fatalne prędkości pobierania i ciągłe problemy z serwerami. Zdecydowanie odradzam kupowania tam pakietów!!
Oceniono: 2017-11-17 21:34:30
twojlimit
Średnia ocena: 1.83 / Głosów: 6
Dodaj opinie

Podobne strony do twojlimit.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • jedno konto do hostingów premium
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
t tb7.pl tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
r rapideo.pl rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
n nopremium.pl nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN!
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.