Zalukaj.com

Zalukaj.com
zalukaj.com
Zalukaj.tv (znana również pod adresami zalukaj.pl oraz zalukaj.com) to baza odnośników do filmów i seriali online z polskim lektorem. Materiały filmowe podzielone są na kategorie. Zalukaj umożliwia również pobieranie filmów na dysk po wysłaniu płatnego sms-a. Działalność strony jest mocno kontrowersyjna. Właściciel serwisu nie jest znany, a sama strona jest oskarżana przez twórców o piractwo, mimo tego że sama nie przechowuje żadnych materiałów, a tylko wskazuje miejsce w Internecie gdzie można je obejrzeć. Przy próbie włączenia filmu użytkownik otrzyma informację, że z powodu dużego obciążenia wymagane jest logowanie. Sugerujemy nie korzystać z tej kontrowersyjnej strony i skorzystać z pełni legalnych serwisów vod.
Jesteś właścicielem strony zalukaj.com? Możesz ją edytować.

Opinie o zalukaj

ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
Dwukrotnie wyslalam platnego smsa. I nie działa. Juz nigdy z tej strony nie skorzystam.
Oceniono: 2019-03-23 17:56:44
zalukaj
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne darmowe filmy do zalukaj.com

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • darmowe filmy online
p psot.pl psot.pl
Najnowsze filmy i seriale online. Tysišce filmów i seriali. Oglšdaj filmy i seriale online bez Œcišgania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
k kino5.pl kino5.pl
Kino5.pl - Najnowsze filmy i seriale online. Tysiące filmów i seriali. Oglądaj filmy i seriale online bez ściągania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
t tvfilmy.pl tvfilmy.pl
Opis do strony tvfilmy.pl oczekuje na dodanie.