Zalukaj.tv

Zalukaj.tv
zalukaj.tv
Zalukaj.tv (znana również pod adresami zalukaj.pl oraz zalukaj.com) to baza odnośników do filmów i seriali online z polskim lektorem. Materiały filmowe podzielone są na kategorie. Zalukaj umożliwia również pobieranie filmów na dysk po wysłaniu płatnego sms-a. Działalność strony jest mocno kontrowersyjna. Właściciel serwisu nie jest znany, a sama strona jest oskarżana przez twórców o piractwo, mimo tego że sama nie przechowuje żadnych materiałów, a tylko wskazuje miejsce w Internecie gdzie można je obejrzeć. Przy próbie włączenia filmu użytkownik otrzyma informację, że z powodu dużego obciążenia wymagane jest logowanie. Sugerujemy nie korzystać z tej kontrowersyjnej strony i skorzystać z pełni legalnych serwisów vod.
Jesteś właścicielem strony zalukaj.tv? Możesz ją edytować.

Opinie o zalukaj

ocena ocena ocena ocena ocena
Katiuszka98
Zalukaj był kiedyś super stroana na oglądanie filmu. I maja bardzo duzy wybór filmów i kiedyś dałabym 5 gwiazdek ale teraz to nawet 1 nie warta. To jakaś masakra. Chcąc obejrzeć film o 18 czy 19 juz sie nie da. Bo duze obciążenie i trzeba wykupić konto VIP. 7 dni 3.99. Spoko ale ja nie bede przecież oglądać filmów dzień w dzień przez cały tydzień. Naprawdę musze to stwierdzić z przykrością ale juz chyba teraz CDA jest o wiele lepsze niz Zalukaj. I żeby nie bylo zdziwienia jak połowa waszysz ogladaczy przejdzie na CDA. Bo juz pewnie 40% osób szuka czegoś innego. Porażka!
Oceniono: 2018-10-20 18:27:03
ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
To oszuści , nikomu nie polecam wykupować konta VIP zapłaciłam za 30 dni a po tygodniu od zapłaty nie mogę obejrzeć żadnego filmu i wyskakuje mi informacja żebym wykupiła konto VIP. To kpina.
Oceniono: 2018-10-15 21:29:33
ocena ocena ocena ocena ocena
zi
napisze coś wam od wielu lat używam tej stronki i było dobrze z naciskiem na dobrze . Po pierwsze to co mi sie wyrabia na koncie to ostatnio jestem w coraz większym szoku myślałem że sam zarządzam swym kontem ale jeżeli chodzi o moje punkty to nigdy nie uzbieram więcej jak 466 dziś zobaczyłem iż tych punktów mam tylko 166 ja tego za chuja sam nie zrobiłem i nikt nie ma dostępu do mojego konta . A poza tym siedmiodniowe konto za 3,66 zmieniło się na 4 dniowe i to za tą samą cene. teraz wykupić konto vip to stracić pieniądze .
Oceniono: 2018-10-01 15:22:15
ocena ocena ocena ocena ocena
Krystian
Kiedyś strona była całkiem fajna teraz ciągle tylko "Duze obciazenie!" aktualnie nie tylko po danej godzinie np. po 19 jak to było jeszcze niedawno, ostatnio od 2-3 dni było to samo a gdy w końcu ruszyło to u mnie wynikła taka sytuacja: nie wczytany film(standard) po 2 odświeżeniach strony jakże wesoły komunikat o dużym obciążeniu. Strona w dużym stopniu skupia się tylko na tym żeby użytkownik kupił VIPa a jeśli wierzyć ludziom tego VIPa nie zawsze się dostaje. Moim zdaniem właściciel/e chcą po prostu jak najwięcej z niej zarobić i nie przejmują się zwykłymi użytkownikami. Moja ocena 1 gwiazdka choć i tak to raczej za dużo.
Oceniono: 2018-09-30 22:16:59
ocena ocena ocena ocena ocena
Włodzimierz
Podobnie jak poprzedniczka dokonałem płatności konta vip i nie otrzymałem kodu aktywacyjnego. Próby kontaktu z przedstawicielem portalu nie powiodły się, myślę że więcej osób zostało w ten sposób oszukanych!!
Oceniono: 2018-08-21 18:05:00
ocena ocena ocena ocena ocena
Wiktor
-Codziennie od tej samej godziny (popołudniowej) duże obciążenie. Nie można kupić wtedy vipa za punkty lecz za normalny hajs. -Odebrali możliwość wymiany na dłuższy okres niż 2 dni. -Na części urządzeniach nie wyświetla wcale bądź wyświetla błędnie napisy. -Wiele razy trzeba odświeżać stronę z powodu nie uruchomienia się filmu po reklamie -Brak możliwości zbierania punktów za codzienne logowanie się -Jakość beznadziejna Ocena 2 bo jeszcze czasem można coś obejrzeć
Oceniono: 2018-04-24 22:16:57
ocena ocena ocena ocena ocena
Mariola
Zapłaciłam 15,50 zł za 30-to dniowe konto vipowskie na zalukaj, do dzisiaj nie mam możliwości wejścia na strone ,pieniądze przepadły....jak dla mnie banda naciągaczy!!!!!!! próbowałam skontaktować się mailowo-tez bez echa!!!!!
Oceniono: 2018-04-05 19:42:31
zalukaj
Średnia ocena: 1.29 / Głosów: 7
Dodaj opinie

Podobne strony do zalukaj.tv

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • darmowe filmy online
p popcornvod.pl
nowość
popcornvod.pl
Popcornvod.pl to baza legalnych filmów i seriali polskich oraz zagranicznych, skorzystaj z wyszukiwarki aby odnaleźć interesujący Cię materiał i załóż swoje konto.
f filmio.pl filmio.pl
Opis do strony filmio.pl oczekuje na dodanie.
p psot.pl psot.pl
Najnowsze filmy i seriale online. Tysišce filmów i seriali. Oglšdaj filmy i seriale online bez Œcišgania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
k kino5.pl kino5.pl
Kino5.pl - Najnowsze filmy i seriale online. Tysiące filmów i seriali. Oglądaj filmy i seriale online bez ściągania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
k kinos.pl kinos.pl
Największy zbiór filmów i seriali online za darmo i bez limitów dla kinomaniaka. Oglądaj filmy online bez wychodzenia z domu. Pełne sezony seriali online. Zalukaj i sprawdź.
t tvfilmy.pl tvfilmy.pl
Opis do strony tvfilmy.pl oczekuje na dodanie.
p playtube.pl playtube.pl
Darmowe filmy online - Playtube.pl