Zalukaj.tv

Zalukaj.tv
zalukaj.tv
Zalukaj.tv (znana również pod adresami zalukaj.pl oraz zalukaj.com) to baza odnośników do filmów i seriali online z polskim lektorem. Materiały filmowe podzielone są na kategorie. Zalukaj umożliwia również pobieranie filmów na dysk po wysłaniu płatnego sms-a. Działalność strony jest mocno kontrowersyjna. Właściciel serwisu nie jest znany, a sama strona jest oskarżana przez twórców o piractwo, mimo tego że sama nie przechowuje żadnych materiałów, a tylko wskazuje miejsce w Internecie gdzie można je obejrzeć. Przy próbie włączenia filmu użytkownik otrzyma informację, że z powodu dużego obciążenia wymagane jest logowanie. Sugerujemy nie korzystać z tej kontrowersyjnej strony i skorzystać z pełni legalnych serwisów vod.
Jesteś właścicielem strony zalukaj.tv? Możesz ją edytować.

Opinie o zalukaj

ocena ocena ocena ocena ocena
Włodzimierz
Podobnie jak poprzedniczka dokonałem płatności konta vip i nie otrzymałem kodu aktywacyjnego. Próby kontaktu z przedstawicielem portalu nie powiodły się, myślę że więcej osób zostało w ten sposób oszukanych!!
Oceniono: 2018-08-21 18:05:00
ocena ocena ocena ocena ocena
Wiktor
-Codziennie od tej samej godziny (popołudniowej) duże obciążenie. Nie można kupić wtedy vipa za punkty lecz za normalny hajs. -Odebrali możliwość wymiany na dłuższy okres niż 2 dni. -Na części urządzeniach nie wyświetla wcale bądź wyświetla błędnie napisy. -Wiele razy trzeba odświeżać stronę z powodu nie uruchomienia się filmu po reklamie -Brak możliwości zbierania punktów za codzienne logowanie się -Jakość beznadziejna Ocena 2 bo jeszcze czasem można coś obejrzeć
Oceniono: 2018-04-24 22:16:57
ocena ocena ocena ocena ocena
Mariola
Zapłaciłam 15,50 zł za 30-to dniowe konto vipowskie na zalukaj, do dzisiaj nie mam możliwości wejścia na strone ,pieniądze przepadły....jak dla mnie banda naciągaczy!!!!!!! próbowałam skontaktować się mailowo-tez bez echa!!!!!
Oceniono: 2018-04-05 19:42:31
zalukaj
Średnia ocena: 1.33 / Głosów: 3
Dodaj opinie

Podobne strony do zalukaj.tv

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • darmowe filmy online
p popcornvod.pl
nowość
popcornvod.pl
Popcornvod.pl to baza legalnych filmów i seriali polskich oraz zagranicznych, skorzystaj z wyszukiwarki aby odnaleźć interesujący Cię materiał i załóż swoje konto.
f filmio.pl filmio.pl
Opis do strony filmio.pl oczekuje na dodanie.
p psot.pl psot.pl
Najnowsze filmy i seriale online. Tysišce filmów i seriali. Oglšdaj filmy i seriale online bez Œcišgania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
k kino5.pl kino5.pl
Kino5.pl - Najnowsze filmy i seriale online. Tysiące filmów i seriali. Oglądaj filmy i seriale online bez ściągania. Filmy z lektorem, filmy po polsku, filmy z dubbingiem do obejrzenia za darmo.
k kinos.pl kinos.pl
Największy zbiór filmów i seriali online za darmo i bez limitów dla kinomaniaka. Oglądaj filmy online bez wychodzenia z domu. Pełne sezony seriali online. Zalukaj i sprawdź.
t tvfilmy.pl tvfilmy.pl
Opis do strony tvfilmy.pl oczekuje na dodanie.
p playtube.pl playtube.pl
Darmowe filmy online - Playtube.pl