[AKTUALIZACJA] Citibank: Bon 400 zł do Allegro, Morele.net lub Frisco.pl za założenie karty kredytowej

Niezwykła promocja w Citi Handlowy, dzięki której otrzymamy voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej. Promocja obowiązuje w zależności od wybranej opcji, nawet do 31 stycznia 2018.

Do wyboru mamy bezpłatną kartę Simplicity (zdecydowanie polecamy) lub płatną Citibank World MasterCard.

Citibank Simplicity to 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł za przypomnienia o spłacie karty i 0 zł za powiadomienia SMS.

Citibank World MasterCard to koszt 18 zł miesięcznie, w zamian możemy zdobywać punkty za doknane transakcje i wymieniać je na produkty z katalogu. Dodatkowo otrzymujemy 1000 pkt na powitanie, które możemy wymienić na bon 20 zł w H&M oraz stałe rabaty u partnerów, m.in. H&M, Merlin.pl, Multikino.

Do wyboru mamy voucher od:
Allegro.pl, bon 300 zł 400 zł (promocja ważna do 31.07.2019) - [przejdź do formularza]
Morele.net, bon 400 zł (promocja ważna do 31.12.2017) - [przejdź do formularza]
Frisco.pl, bon 400 zł (promocja ważna do 30.11.2017) - [przejdź do formularza]
Answear.com, bon 300 zł - [przejdź do formularza]
Mall.pl, bon 400 zł - [przejdź do formularza]
Douglas.pl, bon 400 zł - [przejdź do formularza]

Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat, są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące oraz posiadają min. dochód netto 1200 zł. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą mieć również ukończone 21 lat i prowadzić swoją działalność min. 2 lata. Promocja nie obejmuje osób, które posiadały główną kartę kredytową Citibanku po 1 stycznia 2015.

Aby otrzymać bon do wybranego przez nas sklepu musimy:
- przejść do wybranego przez nas formularza powyżej, a następnie go wypełnić
- dostarczyć wymagane dokumenty, a po aktywacji dostępu, przynajmniej 1 raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank lub za pomocą aplikacji na smartphony Citi Mobile
- do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, musimy wydać 500 lub 1000 zł (w zależności od wybranego vouchera) naszą kartą kredytową za zakupy w sklepach i internecie (może być kilka transakcji)

Na zwrot wydanej kwoty mamy 56 dni. Jeśli zwrócimy wydane pieniądze w terminie, nie zapłacimy żadnych odsetek. Jeśli wybierzemy kartę kredytową Simplicity, dostaniemy bon nie ponosząc żadnych kosztów, bez żadnych haczyków.

Przy wyborze allegro.pl lub answear.com, mamy również możliwość otrzymania vouchera o wartości 500 zł, jednak trzeba spełnić dodatkowy warunek, który wiąże się z kosztami. Musimy przelać na konto osobiste min. 500 zł lub zapłacić min. 500 zł kartą kredytową za zakupy i rozłożyć wydaną kwotę na raty.

Wybierając bezpłatną kartę kredytową Simplicity i spłacając wydaną kwotę w terminie, bank na nas nie zarobi. Nasuwa się więc pytanie, jaki bank ma w takiej promocji interes? Część osób, która założy kartę kredytową zacznie z niej po prostu nieodpowiedzialnie korzystać, nie będzie w stanie spłacić wydanej kwoty w ciągu 56 dni i będzie musiała je rozłożyć na oprocentowane raty. To właśnie te osoby, częściowo zapłacą za kupony osób, które będą korzystać z karty kredytowej rozsądnie :)
Wśród uczestników promocji znajdą się również osoby, które będą na tyle zadowolone z usług Citibanku, że postanowią przenieść do nich swoje konto osobiste. Sam posiadam u nich konto Citi Priority, które jest bezpłatne dla osób posiadających min. dochód 5000 zł miesięcznie lub średnie saldo 30 tys. zł i z czystym sumieniem mogę je polecić. Dodatkowo również do 30.06.2017 31.10.2017 trwa promocja, dzięki której możecie otrzymać nawet do 400 zł. Formularz oraz więcej informacji o promocji konta osobistego Citi Priority znajdziecie tutaj.

Jeśli macie pytanie lub skorzystaliście już z promocji Citi Handlowy dla kart kredytowych, zachęcam do dodania swojej opinii poniżej.