Niezwykła promocja w Citi Handlowy, dzięki której otrzymamy voucher o wartości od 300 do 400 zł do wykorzystania w wybranym przez siebie sklepie za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2017.

Do wyboru mamy bezpłatną kartę Simplicity (zdecydowanie polecamy) lub płatną Citibank World MasterCard.

Citibank Simplicity to 0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł za przypomnienia o spłacie karty i 0 zł za powiadomienia SMS.

Citibank World MasterCard to koszt 18 zł miesięcznie, w zamian możemy zdobywać punkty za doknane transakcje i wymieniać je na produkty z katalogu. Dodatkowo otrzymujemy 1000 pkt na powitanie, które możemy wymienić na bon 20 zł w H&M oraz stałe rabaty u partnerów, m.in. H&M, Merlin.pl, Multikino.

Do wyboru mamy voucher od:
Allegro.pl, bon 300 zł - [przejdź do formularza]
Morele.net, bon 400 zł - [przejdź do formularza]
Answear.com, bon 300 zł - [przejdź do formularza]
Mall.pl, bon 400 zł - [przejdź do formularza]
Douglas.pl, bon 400 zł - [przejdź do formularza]

Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat, są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące oraz posiadają min. dochód netto 1200 zł. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą mieć również ukończone 21 lat i prowadzić swoją działalność min. 2 lata. Promocja nie obejmuje osób, które posiadały główną kartę kredytową Citibanku po 1 stycznia 2015.

Aby otrzymać bon do wybranego przez nas sklepu musimy:
- przejść do wybranego przez nas formularza powyżej, a następnie go wypełnić
- dostarczyć wymagane dokumenty, a po aktywacji dostępu, przynajmniej 1 raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank lub za pomocą aplikacji na smartphony Citi Mobile
- do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, musimy wydać 500 lub 1000 zł (w zależności od wybranego vouchera) naszą kartą kredytową za zakupy w sklepach i internecie (może być kilka transakcji)

Na zwrot wydanej kwoty mamy 56 dni. Jeśli zwrócimy wydane pieniądze w terminie, nie zapłacimy żadnych odsetek. Jeśli wybierzemy kartę kredytową Simplicity, dostaniemy bon nie ponosząc żadnych kosztów, bez żadnych haczyków.

Przy wyborze allegro.pl lub answear.com, mamy również możliwość otrzymania vouchera o wartości 500 zł, jednak trzeba spełnić dodatkowy warunek, który wiąże się z kosztami. Musimy przelać na konto osobiste min. 500 zł lub zapłacić min. 500 zł kartą kredytową za zakupy i rozłożyć wydaną kwotę na raty.

Wybierając bezpłatną kartę kredytową Simplicity i spłacając wydaną kwotę w terminie, bank na nas nie zarobi. Nasuwa się więc pytanie, jaki bank ma w takiej promocji interes? Część osób, która założy kartę kredytową zacznie z niej po prostu nieodpowiedzialnie korzystać, nie będzie w stanie spłacić wydanej kwoty w ciągu 56 dni i będzie musiała je rozłożyć na oprocentowane raty. To właśnie te osoby, częściowo zapłacą za kupony osób, które będą korzystać z karty kredytowej rozsądnie :)
Wśród uczestników promocji znajdą się również osoby, które będą na tyle zadowolone z usług Citibanku, że postanowią przenieść do nich swoje konto osobiste. Sam posiadam u nich konto Citi Priority, które jest bezpłatne dla osób posiadających min. dochód 5000 zł miesięcznie lub średnie saldo 30 tys. zł i z czystym sumieniem mogę je polecić. Dodatkowo również do 30.06.2017 trwa promocja, dzięki której możecie otrzymać nawet do 400 zł. Formularz oraz więcej informacji o promocji konta osobistego Citi Priority znajdziecie tutaj.

Jeśli macie pytanie lub skorzystaliście już z promocji Citi Handlowy dla kart kredytowych, zachęcam do dodania swojej opinii poniżej.