Inteligo: bon 150 zł do sklepu Intersport za założenie konta osobistego lub firmowego oraz 100 zł w programie poleceń

Ruszyła promocja banku PKO dla kont osobistych i firmowych Inteligo. Za założenie konta możemy otrzymać nawet 3 bony o łącznej wartości 150 zł do sklepu sportowego Intersport. Dodatkowo możecie otrzymać 100 zł w programie poleceń Mam Inteligo. Promocja trwa do 30 czerwca 2017.

Promocyjna oferta dotyczy pełnoletnich osób fizycznych mieszkających na terytorium Polski, które nie posiadały konta inteligo lub innego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w banku PKO w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 24 maja 2017 r.

Spiesz się, promocja jest tylko dostępna dla 2900 pierwszych osób.

Aby wziąć udział w promocji należy do 30 czerwca złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą na stronie inteligo tutaj lub o konto firmowe tutaj. Musimy wyrazić również zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących. Nie możemy również odwołać tej zgody do dnia wydania bonów Intersport.

Po otrzymaniu i podpisaniu umowy o otwarcie nowego rachunku bankowego Inteligo w obecności kuriera, musimy w terminie do 14 lipca 2017 r. dokonać kartą przynajmniej jedną operację bezgotówkową (np. płacąc kartą za bułki w sklepie). Do tego dnia musimy również zarejestrować się na stronie promocji.

Bony do sklepu Intersport otrzymamy do 31 lipca 2017 w naszej wewnętrznej poczcie na koncie inteligo. Będzie je można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Bony będą ważne do końca roku.

Dodatkowe 100 zł

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł, podczas składania wniosku możemy wpisać kod promocyjny (zakładka Mam inteligo), który możecie otrzymać pisząc do nas na facebooku lub na maila. Promocja ta dotyczy jednak osób, które nie posiadały żadnego konta w PKO po 25 kwietnia 2014 roku. Aby otrzymać dodatkowe 100 zł, musimy również wydać 200 zł naszą kartą w sklepach stacjonarnych oraz wykonać jedną operację IKO na kwotę min. 10 zł.