Bon 400 zł do biedronki z kartą kredytową od BNP Baripas

Ruszyła akcja pod nazwą "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka", która trwa od 01.10.2019 do 31.11.2019. W promocji biorą udział osoby, które w tym Okresie Sprzedaży Premiowej zawrą z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Aby uzyskać bon o wartości 400 PLN na zakupy w sieci Biedronka, należy być osobą pełnoletnią, zawrzeć umowę o kartę kredytową na dedykowanej stronie promocji oraz od 01.01.2018 do rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej, nie posiadać w banku innej karty kredytowej. Poza tym do 30.04.2020 roku nie można odstąpić od umowy zawarcia umowy, a osoba zawierająca umowę, nie może być powiązana z bankiem, czy spółką kapitałową, do której BNP Paribas należy.

Po otrzymaniu karty kredytowej, rejestrujemy się na stronie mambonus.pl. Jest to konieczne, ponieważ na tej stronie możemy odebrać nasz e-kod o wartości 400 zł.

Uczestnik promocji musi dodatkowo w ciągu 3 miesięcy od momentu zawarcia umowy dokonać operacji niniejsza kartą kredytową na łączną kwotę 1500 PLN.

Osoba biorąca udział w akcji, może dodatkowo otrzymać 5000 pkt w programie lojalnościowych "mamBONUS" banku BNP Baripas. Po otrzymaniu karty kredytowej, wystarczy w ciągu 60 dni wykonamy kartą cztery transakcje o minimalnej kwocie 50 zł każda. Otrzymanie tych punktów jest więc pewne, jeśli spełnimy wymóg, który stawia nam bank, aby otrzymać bon 400 zł do sklepów Biedronka.

Po otrzymaniu kodu, udajemy się do dowolnego sklepu na terenie całej Polski i podczas płatności, podajemy kod kasjerowi. Twój rachunek zostanie pomniejszony o wartość kuponu

Szczegóły i pełny regulamin promocji na pod tym linkiem