fb

Bik.pl

[Odwiedź stronę]
Bik.pl
bik.pl
BIK to firma utworzona przez Związek Banków Polskich oraz banki będące w prywatnych rękach. Jego celem jest zbieranie i udostępnianie danych o historii kredytowej klientów banków, SKOK-ów oraz parabanków (pozabankowych firm pożyczkowych). BIk przechowuje dane o aktualnie spłacanych i spłaconych zobowiązaniach. Ponadto udostępnia scoring kredytowy, która pozwala ocenić sytuację klienta. W ramach promocji, możesz sprawdzić za darmo swoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Z dobrą historią w BIK otrzymasz tańszy kredyt i ubezpieczenie. Raport BIK i BIK Pass w koncie próbnym za 0 zł. Kliknij w link poniżej.
Jesteś właścicielem strony bik.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o bik

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do bik.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • rejestr dłużników
b big.pl big.pl
Opis do strony big.pl oczekuje na dodanie.
e erif.pl erif.pl
Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A. Sprawdź, dopisz i monitoruj dane na temat sytuacji finansowej zarówno swojej, jak i klientów lub kontrahentów.
k kbig.pl kbig.pl
Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG) Sprawdź kontrahentów oraz swoją firmę w bazie.
k krd.pl krd.pl
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA - dopisywanie dłużników, sprawdzanie firm, monitorowanie firm, sprawdzanie siebie w KRD, informacja pozytywna, windykacja