Fastdeal.pl

Fastdeal.pl
fastdeal.pl
Fastdeal.pl to serwis szybkiej sprzedaży i kupna produktów online w przystępnej niskiej cenie. Serwis powstał w 2010 roku stanowiąc grupę kapitałową notowaną na giełdzie DGA S.A. Sklep internetowy swoją działalnością obejmuje 42 miasta współpracując z wieloma innymi branżami. Zamierzenia Platformy mają na celu udostępniać z poszczególnych miast i regionów najlepsze okazje wyszczególnione w konkretnych kategoriach usług Platformy FastDeal oraz produkty oferowane z atrakcyjną ceną i ciekawych pakietach. Kilka lat współpracy z dostawcami i klientami przyczyniło się do osiągnięcia znacznej popularności na polskim rynku i wzbudzenia wiarygodności wśród klientów i dostawców. FastDeal.pl poprzez wprowadzanie niezbędnych narzędzi ułatwiających sprawne korzystanie z serwisu, Platforma staje się cyklicznie i w znaczny sposób udoskonalana.
Jesteś właścicielem strony fastdeal.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o fastdeal

ocena ocena ocena ocena ocena
xyz
Dziadostwo firma krzak sprzedawcy nie umieszczajcie towaru na fd bo nie dostaniecie kasy za niego a towar trzeba wysłać!!
Oceniono: 2018-06-07 14:08:37
ocena ocena ocena ocena ocena
TOmek
Wszystko ok, można trafić na fajne rabaty. Kiedyś jedna firma mnie oszukała i innych użytkowników przez fastdeal. Firma zgłosiła sprawę na policje, po kilku miesiącach odzyskaliśmy wszyscy kasę. Ogólnie polecam.
Oceniono: 2017-07-31 19:24:54
fastdeal
Średnia ocena: 3 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do fastdeal.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • zakupy grupowe
g groupon.pl
polecamy
groupon.pl
Oszczędzaj do 90%: restauracje, spa, wydarzenia sportowe, bilety do kina i wiele więcej
k klubznizek.pl klubznizek.pl
Codziennie niesamowite okazje - restauracje, rozrywka, spa, fitness i wiele innych. Pobierz kupon i korzystaj z rabatów od 50 do 80%!
i infobuzer.pl infobuzer.pl
Na portalu Infobuzer znajdziesz najnowsze okazje cenowe, promocje oraz wyprzedaże
k killerdeal.pl killerdeal.pl
Kilerdeal to miejska idea oparta o model zakupów grupowych dostarczana bezpłatnie w formie katalogu zniżkowego do rąk własnych.
k kupbon.pl kupbon.pl
Opis do strony kupbon.pl oczekuje na dodanie.