Podobne Strony

Filebit.pl

Platforma filebit.pl umożliwia pobieranie plików z wielu popularnych hostingów bez limitu transferu. Zakładając konto w serwisie, otrzymujesz możliwość pobierania muzyki, filmów, programów z najpopularniejszych serwisów, m.in. takich jak rapidshare, Egofiles, rapidgator, uploaded, turbobit, 4shared, fileshark zippyshare i wiele więcej z prędkością jak przy kontach premium. Każdy nowy użytkownik filebit otrzymuje 250mb transferu, aby mógł przetestować działanie serwisu. Klienci firmy mogą wybrać dwa sposoby doładowania konta - czasowe, gdzie kupujemy dostęp na 30, 90, 180, 360 bądź 720 dni, z limitem 100 GB na dobę lub transferowe, które obowiązuje do czasu wykorzystania transferu. Do wyboru mamy opcję 17 GB, 50 GB, 83 GB, 165 GB, 330 GB oraz 830 GB.

Podobne strony do filebit.pl

Produkty od filebit.pl i podobnych stron

tb7.pl
Kliknij i przejdź
tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
twojlimit.pl
Kliknij i przejdź
twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyś posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare.
rapideo.pl
Kliknij i przejdź
rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
rapidox.pl
Kliknij i przejdź
rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
nopremium.pl
Kliknij i przejdź
nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN!
rapids.pl
Kliknij i przejdź
rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.
Pytania i odpowiedzi do Filebit.pl
Czy filebit działa legalnie?
Według opinii prawnej sporządzonej na zlecenie właściciela strony, serwis działa legalnie. Odnośnik do opinii kancelarii znajdziemy w stopce serwisu.