Filebit.pl

Filebit.pl
filebit.pl
Platforma filebit.pl umożliwia pobieranie plików z wielu popularnych hostingów bez limitu transferu. Zakładając konto w serwisie, otrzymujesz możliwość pobierania muzyki, filmów, programów z najpopularniejszych serwisów, m.in. takich jak rapidshare, Egofiles, rapidgator, uploaded, turbobit, 4shared, fileshark zippyshare i wiele więcej z prędkością jak przy kontach premium. Każdy nowy użytkownik filebit otrzymuje 250mb transferu, aby mógł przetestować działanie serwisu. Klienci firmy mogą wybrać dwa sposoby doładowania konta - czasowe, gdzie kupujemy dostęp na 30, 90, 180, 360 bądź 720 dni, z limitem 100 GB na dobę lub transferowe, które obowiązuje do czasu wykorzystania transferu. Do wyboru mamy opcję 17 GB, 50 GB, 83 GB, 165 GB, 330 GB oraz 830 GB.
Jesteś właścicielem strony filebit.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o filebit

ocena ocena ocena ocena ocena
Andrzej
Ostanio się zrobilo dziadostwo. nic nie idzie pobrać strona ładuje sie parenaście minut. zawsze byłem zadowolony teraz jestem bardzo zawiedziony ostatni raz kupilem abonament
Oceniono: 2018-12-14 18:10:29
filebit
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do filebit.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • jedno konto do hostingów premium
f filefox.pl filefox.pl
Opis do strony filefox.pl oczekuje na dodanie.
t tb7.pl tb7.pl
Platforma umożliwiająca pobieranie plików z Turbobit bez limitów oraz Egofiles, Catshare, Bitshare, Freakshare z limitem 5GB/24H. Już od 1,23zł!
t twojlimit.pl twojlimit.pl
Pobieranie bez limitów z rapidshare, fileserve, filesonic, hotfile i wielu innych za SMS, przelew, PayPal. Pobierasz z maksymalną przepustowością swojego łącza jakbyś posiadał konto premium, konto fileserve, konto filesonic, pobieranie z rapidshare.
r rapideo.pl rapideo.pl
Jedno konto na wiele serwisów. Ściągaj z Hotfile za grosze bez czekania i bez konta premium! Na początek wypróbuj 200MB za darmo. Transfer premium bez limitów.
p prembox.com prembox.com
Opis do strony prembox.com oczekuje na dodanie.
r rapidox.pl rapidox.pl
Ściągaj z RapidShare.com, HotFile.com, FileServe.com, FileSonic.com, MegaUpload.com, TurboBit.net bez limitów i czekania
n nopremium.pl nopremium.pl
Pobieraj pliki bez limitów z kilkudziesięciu serwisów Premium hosting i wideo! Takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Tylko 1 PLN!
p pobierz.biz pobierz.biz
Opis do strony pobierz.biz oczekuje na dodanie.
r rapids.pl rapids.pl
Rapids.pl serwis udostępniający konta premium za SMS. Szybki i tani hosting plików Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Fileserve, Filesonic i wielu innych.
Czy filebit działa legalnie?
Według opinii prawnej sporządzonej na zlecenie właściciela strony, serwis działa legalnie. Odnośnik do opinii kancelarii znajdziemy w stopce serwisu.