Podobne Strony

Globkurier.pl

Globkurier.pl to profesjonalny operator logistyczny. Firma od 10 lat zajmuje się świadczeniem usług kurierskich. Transportuje przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiada integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwala klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantuje profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie. Jako opiekun klienta potrafi dostosować najlepszą ofertę pośród dostępnych 50 kurierów, względem indywidualnych potrzeb użytkownika. Współpracuje z takimi firmami jak: UPS, GLS, DHL, InPost, dpd, Geis czy też GlobBox.net. Platforma jako intuicyjny system do składania zamówień, umożliwia szybkie i wygodne sprawdzanie możliwości dostarczenia przesyłki nawet tego samego dnia (Same Day). Poprzez dane zawarte na stronie internetowej, istnieje możliwość skontaktowania się ze specjalistami z dziedziny logistyki oraz wskazanie właściwej dla klienta oferty.

Podobne strony do globkurier.pl

Produkty od podobnych stron

sprintero.pl
Kliknij i przejdź
sprintero.pl
Sprintero.pl jest zaawansowaną platformą do zamawiania wysokiej jakości usług kurierskich w atrakcyjnych cenach.Realizujemy przesyłki za pośrednictwem firm kurierskich UPS i Pekaes. Zamów kuriera u nas.
kurjerzy.pl
Kliknij i przejdź
kurjerzy.pl
Zamów kuriera do domu lub firmy. Przesyłki kurierskie DHL, UPS, DPD, FedEx. Tanio i szybko, Najlepsze usługi kurierskie tylko z KurJerzy.pl – sprawdź nas!
tani-kurierzy.pl
Kliknij i przejdź
tani-kurierzy.pl
Tani kurierzy - Tani Kurier oferuję najtańsze przesyłki kurierskie DHL, UPS, DPD i K-EX
furgonetka.pl
Kliknij i przejdź
furgonetka.pl
Furgonetka.pl to serwis oferujący tanie przesyłki kurierskie. Przesyłki i usługi kurierskie DPD, UPS, Geis, GLS od 10,66 zł netto. Wygodne narzędzie, które pozwala zarówno firmom, jak i osobom prywatnym szybko i tanio wysyłać przesyłki kurierskie.