Globkurier.pl

Globkurier.pl
globkurier.pl
Globkurier.pl to profesjonalny operator logistyczny. Firma od 10 lat zajmuje się świadczeniem usług kurierskich. Transportuje przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiada integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwala klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantuje profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie. Jako opiekun klienta potrafi dostosować najlepszą ofertę pośród dostępnych 50 kurierów, względem indywidualnych potrzeb użytkownika. Współpracuje z takimi firmami jak: UPS, GLS, DHL, InPost, dpd, Geis czy też GlobBox.net. Platforma jako intuicyjny system do składania zamówień, umożliwia szybkie i wygodne sprawdzanie możliwości dostarczenia przesyłki nawet tego samego dnia (Same Day). Poprzez dane zawarte na stronie internetowej, istnieje możliwość skontaktowania się ze specjalistami z dziedziny logistyki oraz wskazanie właściwej dla klienta oferty.
Jesteś właścicielem strony globkurier.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o globkurier

Nikt jeszcze nie ocenił tej strony, zrobisz to pierwszy? Twoja opinia ma znaczenie. Podziel się nią i pomóż innym osobom.
Średnia ocena: 0 / Głosów: 0
Dodaj opinie

Podobne strony do globkurier.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • pośrednik usług kurierskich
p paczuszka.com paczuszka.com
Opis do strony paczuszka.com oczekuje na dodanie.
s sprintero.pl sprintero.pl
Sprintero.pl jest zaawansowaną platformą do zamawiania wysokiej jakości usług kurierskich w atrakcyjnych cenach.Realizujemy przesyłki za pośrednictwem firm kurierskich UPS i Pekaes. Zamów kuriera u nas.
f furgonetka.pl furgonetka.pl
Furgonetka.pl to serwis oferujący tanie przesyłki kurierskie. Przesyłki i usługi kurierskie DPD, UPS, Geis, GLS od 10,66 zł netto. Wygodne narzędzie, które pozwala zarówno firmom, jak i osobom prywatnym szybko i tanio wysyłać przesyłki kurierskie.
k kurjerzy.pl kurjerzy.pl
Zamów kuriera do domu lub firmy. Przesyłki kurierskie DHL, UPS, DPD, FedEx. Tanio i szybko, Najlepsze usługi kurierskie tylko z KurJerzy.pl – sprawdź nas!
t tani-kurierzy.pl tani-kurierzy.pl
Tani kurierzy - Tani Kurier oferuję najtańsze przesyłki kurierskie DHL, UPS, DPD i K-EX