Oferia.pl

Oferia.pl
oferia.pl
Usługi i zlecenia z każdej branży zawodowej, codziennie nowe oferty - Oferia.pl Strona internetowa znajduje się na 19272 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc bardzo popularną stroną internetową. Dla witryny oferia znaleźliśmy aktualnie 16 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony oferia.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o oferia

ocena ocena ocena ocena ocena
Teresa
Jak moze ktoś kto jest spawaczem brac sie za remont mieszkania,Ostrzegam wszystkich przed Kamilem Kazkiem z |Jodłowki ( KaMIL Bud StAL to oszust,kanciarz i złodziej..Nie ma pojęcia o pracy,przychodzi kiedy chce albo wcale. Spisał ze mna umowe w grudniu 2018 r. wziął zaliczke.Przyszedł 2 razy wziął kolejną zaliczke i przyszedł trzeci raz i nie pojawił sie wiecej.Zostawił rogrzebany remont. Popartolił montaz drzwi wejściowych,tak,ze wiatr hula.
Oceniono: 2019-02-13 09:59:08
ocena ocena ocena ocena ocena
Justyna
Ogólnie portal mi się podobał i koncepcja zgłosiło się dużo firm, ale postanowiłam nie współpracować, bo moje dane zostały bez mojej zgody udostępnione na innym portalu. Zraziło mnie to bardzo a szkoda.
Oceniono: 2017-08-15 18:46:55
oferia
Średnia ocena: 2 / Głosów: 2
Dodaj opinie

Podobne strony do oferia.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • zlecenia przez internet
  • zlecenia budowlane
f freelancer.com freelancer.com
Hire freelance programmers, web developers, designers, writers, data entry & more at a fraction of the cost on the World's Largest Outsourcing Marketplace.
d defero.pl defero.pl
Zlecenia przez internet: zleceniodawcy, wykonawcy, kup, sprzedaj, ogłoś - wszystko w jednym miejscu.
f fachowscy.pl fachowscy.pl
Giełda zleceń fachowscy.pl to zlecenia i usługi wykonawców firm lokalnych z całego kraju z wielu branż. Sprawdź zlecenia IT, zlecenia budowlane, zapytanie ofertowe i oferty wykonawców, zlecenia transportowe, oferty dla studentów, bezrobotnych i cudzoziemców i... wiele więcej na fachowscy.pl!
f freelanceria.pl freelanceria.pl
Zlecenia dla freelancerów. Oferty pracy dla informatyków, grafików i tłumaczy.
i itprojectplace.com itprojectplace.com
Chcesz zlecić komuś wykonanie strony, aplikacji bądź loga? Być może sam jesteś grafikiem lub programistą? Zapraszamy na nasz portal
k koduj.pl koduj.pl
Opis do strony koduj.pl oczekuje na dodanie.
k ktozbuduje.pl ktozbuduje.pl
Serwis budowlany. Znajdziesz tutaj zlecenia budowlane jak również firmy budowlane.
o oferteo.pl oferteo.pl
Złóż darmowe zapytanie ofertowe i porównaj oferty najlepszych dostawców towarów lub usług. Zapytania ofertowe dla firm, dla osób prywatnych, dla wszystkich!
o ofertmix.pl ofertmix.pl
OfertMix.pl To baza zleceń dla firm i freelancerów, lepsza od oferii i oferteo! Szukasz wykonawcy? Dobrze trafiłeś tu otrzymasz oferty na swoje zapytanie. A wszystko Za Darmo!
r remontuj.pl remontuj.pl
Pytaj o ceny i porównuj koszty remontu. Przeglądaj firmy remontowe oraz ich wykonane usługi. Zdobywaj nowych klientów z Remontuj.pl.
s szukajfachowca.pl szukajfachowca.pl
Planujesz remont lub budowę domu? Chcesz kupić tanio materiały budowlane? Szukasz fachowca? Szukaj z nami! Nasze aukcje pracy zagwarantują Ci solidnych fachowców i tanie ekipy remontowe.
u useme.eu useme.eu
Zatrudnij bez ZUSu i zbędnych umów. Wystaw fakturę bez zakładania firmy.
w wezwijfachowca.pl wezwijfachowca.pl
Serwis ogłoszeniowy z licytacją zleceń. Portal licytacji zleceń.
w wulu.pl wulu.pl
Zlecaj zadania i oszczędzaj czas na wulu.pl - miejscu, gdzie bezpieczni, sprawdzeni i godni zaufania ludzie pomogą Ci z Twoimi codziennymi zadaniami.
w wykonawca.pl wykonawca.pl
Szukasz fachowca? Wejdź na www.wykonawca.pl i wystaw zlecenie (bezpłatnie), interaktywny serwis wykonawców i zleceniodawców robót budowlanych i remontowych.