fb

Petronius.pl

Petronius.pl
petronius.pl
Męskie kosmetyki do pielęgnacji ciała i przybory do golenia dla mężczyzn. Klasycznie, czy nowocześnie? Przeglądaj wiodące marki i znajdź swój styl. Strona internetowa znajduje się na 1888109 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stroną z bardzo małym ruchem. Dla witryny petronius znaleźliśmy aktualnie 4 podobne strony.
Jesteś właścicielem strony petronius.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o petronius

ocena ocena ocena ocena ocena
RS
Dziwny sklep , najprawdopodobniej to oszuści brak reakcji na wysyłane emalie od początku grudnia nie można się dodzwonić to tego sklepu. Od mojej wpłaty i złożenia zamówienia minęło już ponad 3 tyg i zero informacji że produktu nie ma i że oddadzą pieniądze, klasyczny przypadek gdzie śmiało można mówić: "ani kasy ani towaru"
Oceniono: 2017-12-11 20:08:59
petronius
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do petronius.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • kosmetyki męskie
m menspace.pl menspace.pl
Sklep internetowy MenSpace.pl to miejsce gdzie prawdziwy mężczyzna znajdzie dla siebie maszynki i pędzle do golenia, kremy do twarzy a także profesjonalne kosmetyki m.in. marki American Crew. Zapraszamy.
s sklep.drirenaeris.com sklep.drirenaeris.com
Sklep internetowy Dr Irena Eris. Ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kosmetyki do makijażu. Kosmetyki dla kobiet i mężczyzn.
l loccitane.com loccitane.com
Opis do strony loccitane.com oczekuje na dodanie.