Sadowniczy.pl

Sadowniczy.pl
sadowniczy.pl
Bardzo bogata oferta drzewa owocowe, nasiona i iglaki. Wysyłka GRATIS!!! Strona internetowa znajduje się na 702042 miejscu w światowym rankingu alexa, jest więc stroną z małym ruchem. Dla witryny sadowniczy znaleźliśmy aktualnie 8 podobnych stron.
Jesteś właścicielem strony sadowniczy.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o sadowniczy

ocena ocena ocena ocena ocena
Aleksandra
Witam, niestety ale muszę wystawić nie najlepszą opinię. Dzisiaj otrzymałam paczkę. Muszę zaznaczyć ,iż zamowiłam 2x jabłoń jonatan i śliwke kolumn.Dostałam 2x jabłoń szara reneta . Jakościowo i wizualnie dużo do życzenia. Najlepiej byłoby dołączyć Państwu zdjecia. Oczywiście próbują mi wmówić , że to ja pomyliłam zamowienie. Gdzie na tej właśnie starej odmianie mi zależało. Dlaczego przy zakupie internetowym ,to klient niby składa złe zamowienie. Jako pierwszy raz korzystający z tego sklepu klient.Jestem rozgoryczona nieuczciwością..
Oceniono: 2019-04-09 22:18:16
sadowniczy
Średnia ocena: 1 / Głosów: 1
Dodaj opinie

Podobne strony do sadowniczy.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • sklep ogrodniczy
r rolmarket.pl rolmarket.pl
Rolmarket jest to internetowy sklep ogrodniczy, który istnieje od 1996 roku. Swoją sprzedaż stacjonarną prowadzi w Centrum Ogrodniczym w Cieślach.
s sklepdlaogrodu.pl sklepdlaogrodu.pl
Sklepdlaogrodu.pl to sklep internetowy w którym każdy miłośnik swojego skrawka ziemi znajdzie coś dla siebie.
s sklep.swiatkwiatow.pl
nowość
sklep.swiatkwiatow.pl
SwiatKwiatow.pl - ogrodniczy sklep internetowy z bogatą ofertą, w której znajdziemy m.in nasiona, cebulki, sadzonki, nawozy i akcesoria ogrodnicze
o ogrodosfera.pl ogrodosfera.pl
W naszej ofercie mamy meble ogrodowe, ogrodzenia drewniane, pergole i altany ogrodowe, stoły ogrodowe oraz donice i kwietniki, place zabaw oraz huśtawki dla dzieci oraz wiele innych produktów
e euroogrod.com.pl euroogrod.com.pl
Szeroki asortyment drzew, krzewów, roślin ogrodowych oraz sprzęt ogrodowy
p plumeria.sklep.pl plumeria.sklep.pl
Sklep internetowy Plumeria sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodowe, mikoryza grzybów leśnych, naturalne nawozy. Ekologiczne zakładanie ogrodu.
p przydomu.pl przydomu.pl
Przy domu to portal istniejący od 2014 roku, dzięki zaufanym dostawcom oferuje szeroką gamę artykułów do pielęgnacji ogrodu, ale również wyposażenie, które umili nam czas po wyczerpującym dniu.