Travelplanet.pl

Travelplanet.pl
travelplanet.pl
TravelPlanet to jedno z najstarszych internetowych biur podróży w Polsce. Od 2001 roku wycieczki poprzez stronę oraz w punktach sprzedaży wykupiło ponad 1 mln klientów. Znajdziemy tutaj ofertę m.in. takich biur podróży jak EXIMtours, Rainbow tours, Neckermann, Itaka, Wezyr, Grecos, Yobboo, Sun & Fun czy Ecco Holiday. Na stronie travelplanet.pl znajdziemy również opinie wczasowiczów na temat hoteli z oferty biura. TravelPlanet oferuje m.in. takie kierunki jak Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Trucja, Egipt, Maroko, Włochy czy wakacje egzotyczne m.in. na Kubie, Dominikanie, Tajlndii, Seszelach, Karaibach. Biuro Travelplanet.pl w ofercie posiada również możliwość wykupienia wycieczek na raty 0% bez pierwszej wpłaty, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie lubią pozbywać się naraz większej gotówki.
Jesteś właścicielem strony travelplanet.pl? Możesz ją edytować.

Opinie o travelplanet

Marek
Strona bardzo dobra, polecam kupować wycieczki kilka dni przed wylotem, wtedy możemy trafić najlepsze ceny. Kompletnie nie polecam kupowania żadnych biletów, ani wycieczek kilka miesięcy wcześniej. Jeśli w punkcie TravelPlanet pracownik będzie Cię namawiał, żeby wykupić wcześniej wakacje, bo dostaniecie lepszy widok albo cena może wzrosnąć to go nie słuchajcie ;) Po prostu chce zarobić na Was prowizję.
Oceniono: 2017-04-18 13:47:21
Podróżnik
Jak najbardziej polecam, kupuję wycieczki przez travel planet już chyba od 10 lat. Swietna strona, mam nadzieje, że w tym roku znów będzie promocją z wakacjami na raty 0% ;) Można wtedy pozwolic sobie na jakieś bardzo egzotyczne miejsca :)
Oceniono: 2017-04-05 12:32:12
Kamil
Kupiłem przez ich stronę w zeszłym roku wycieczkę na Dominikanę z Neckermannem. Wszystko odbyło się bez problemu.
Oceniono: 2017-03-28 09:52:26
Magda
Moim zdaniem najlepsze internetowe biuro podróży w Polsce :) Od 7 lat kupuje wycieczki przez travelplanet. Na stronie znajdziemy zawsze ofertę najlepszych tour operatorów. Warto też udać się do punktów sprzedaży, pracownicy są bardzo pomocni!
Oceniono: 2017-03-24 23:28:01
travelplanet.pl
Średnia ocena: 4.75 / Głosów: 4 5
Dodaj opinie

Podobne biura podróży do travelplanet.pl

Pokaż: wszystkie podobne
  • wszystkie podobne
  • internetowe biuro podróży
m mytravel.pl mytravel.pl
MyTravel.pl to wyszukiwarka ofert turystycznych oraz multiagencja biur podróży oferująca wycieczki krajowe i zagraniczne. Sprawdź bogatą ofertę wycieczek last minute oraz All Inclusive!
e easygo.pl easygo.pl
EasyGo.pl - internetowe biuro podróży działające od 1999 roku - Porównaj wycieczki blisko 60 biur podróży. Wczasy, wakacje, oferty last minute na bieżący rok. Najtańsze oferty z gwarancją niezmienności ceny!
s startholidays.pl startholidays.pl
StartHolidays pozwala taniej niż biuro podróży zorganizować wakacje i wyjazdy. Z nami kupisz lot w taniej linii, hotel i transfer. Możesz też wynająć samochód czy dokupić ubezpieczenie podróżne. Wszystko czego potrzebujesz do idealnych wakacji.
d dreamtours.pl dreamtours.pl
Na DreamTours.pl znajdziemy oferty last minute niemieckich touroperatorów m.in. do takich krajów jak Dominikana, Kuba, Wenezuela, Tajlandia, Tajlandia czy Kenia. Wyloty z Niemiec.
f fly.pl fly.pl
Fly.pl to internetowe biuro podróży z bogatą ofertą wycieczek od wielu wiodących touroperatorów. Kupując online na stroie FLY.pl otrzymujesz punkty PAYBACK za każdą wycieczkę.
f fostertravel.pl fostertravel.pl
Fostertravel.pl - oferty last minute oraz wycieczki all inclusive do takich krajów jak Grecja (m.in. Rodos, Kreta), Tunezja, Egipt, Turcja, Hiszpania, Chorwacja czy Tajlandia. Ponadto first minute od popularnych biur podróży, a także wycieczki objazdowe.
s superwakacje.pl superwakacje.pl
Superwakakacje.pl to wycieczki to m.in. takich krajów i wysp jak Tunezja, Turcja, Egipt, Kreta, Rodos, Majorka, Teneryfa, Brazylia, Bułgaria, Dominikana, Kuba.
t traveloppa.com traveloppa.com
Traveloppa.com to internetowe biuro podróży, oferujące atrakcyjne oferty wczasów, egzotycznych wycieczek oraz wakacji last minute.
u urlopy.pl urlopy.pl
Urlopy.pl to agent turystyczny w ofercie którego znajdziemy wycieczki od ponad 60 touroperatorów
w wakacje.pl wakacje.pl
Wakacje.pl to największa baza ofert last minute. Znajdziesz tutaj oferty wycieczek do ponad 150 krajów od kilkudziesięciu touroperatorów. Wakacje.pl to gwarancja najniższej ceny. Zarezerwuj już teraz swoje wakacje online.
w wakacjenonstop.pl wakacjenonstop.pl
Wakacjenonstop.pl - to internetowe biuro podróży proponujące tanie wakacje za granicą, w ofercie znajdziemy wiele wycieczek do ciepłych krajów.
t traveligo.pl traveligo.pl
Biuro podróży Traveligo.pl to najlepsze oferty first minute oraz last minute to tanich krajów, wycieczki objazdowe, wyjazdy na narty, a także oferta wycieczek do krajów egzotycznych.